antonina.detector.media
Олексій Мазур
05.04.2014 23:17
Головний біль від реклами пігулок від головного болю
Телевізійна реклама пігулок від головного болю явно не для слабкодухих.

Телевізійна реклама пігулок від головного болю явно не для слабкодухих. Вона є справжнім іспитом для людей, які не можуть похвалитися міцною нервовою системою. Та й далеко не кожному з тих, в кого з цим все гаразд, дано витримати її, додивившись до кінця.

Йдеться про ролики, де безліч разів повторюється фраза "головний біль". В одному випадку глядачі чують нав'язливе торохтіння лисого чувака, що заходить до офісної працівниці і тріскоче над нею одне й теж, поки та не випиває таблетку. В іншому - теж саме ляскотить жінка, яка не може обрати собі сукню.

Багаторазове потворення "головний біль" звучить як установка на його появу. Реклама сама собою спричиняє неабиякий психо-емоційний дискомфорт, провокуючи нервовий зрив і той таки головний біль.

Хтось скаже, що така психологічна атака, яка йде на глядача, - спеціально застосований і вдалий хід рекламістів для впливу на потенційних споживачів, а відтак і просування рекламованого продукту. Те, що спеціальний - сумнівів немає. А от чи справді він вдалий або доречний?

Приміром, засіб проти нудоти й блювотиння теж можна рекламувати демонстрацією самого акту. Крупним планом зі всіма подробицями, з детальною розкадровкою вмісту виблюваної біологічної речовини. Таку рекламу глядачі стовідсотково запам'ятають. Але наскільки естетичною виглядатиме картинка?

Та й чи буде це чесно: викликати в глядачів блювоту заради того, аби спонукати їх до купівлі антиблювотних засобів? Подібне питання й до реклами пігулок від головного болю. Чи, бува, не перестаралися?

antonina.detector.media