antonina.detector.media
ДУСЯ
14.08.2015 12:54
Соломия Витвицкая нашла альтернативу Крыму (ФОТО)
Соломия Витвицкая нашла альтернативу Крыму (ФОТО)
Ведущая «1+1» Соломия Витвицкая со своим мужем режиссером Владом Кочатковым сразу после романтического путешествия по Карпатам отправилась отдыхать в Албанию. Уже около недели знаменитая пара открывает для себя выгоды еще не очень популярного турист

Ведущая «1+1» Соломия Витвицкая со своим мужем режиссером Владом Кочатковым сразу после романтического путешествия по Карпатам отправилась отдыхать в Албанию.

Уже около недели знаменитая пара открывает для себя выгоды еще не очень популярного туристического направления.

Соломия в городе Саранда

Первыми впечатлениями от отдыха в Албании телеведущая поделилась в своем «Инстаграме»:

«Відкриваю для себе цю найменш знайому Балканську країну - хороша альтернатива окупованому Криму. Краєвиди заворожують, албанці вражають своєю гостинністю, кухня смачна та корисна, бо тут заборонені пестициди та інші хімікати в аграрному секторі. А ще сонце, море й хмари і про це хочеться розповідати», - написала Соломия.

Соломия под оливковым деревом в городе Аполония

«Нині Албанія стрімко розвивається і дуже швидкими темпами будується та глобалізовується. А дивлюся я на велодоріжки. Вони тут усюди в Тірані!!! Як і прокат велосипедів.

А ще албанці давно звикли до 3G мобільного інтернету...ба більше, вже шириться цими теренами 4G!», - пишет Витвицкая о столице Албании Тиране.

"В горах Албанії є готельчик з хатинками-номерами просто в парку. Отак виходиш зранку на ґанок, а довкола косулі й олені гуляють. Краса!)", - подписала фото ведущая

 «У цьому будинку (це залишки архітектури часів правління в Албанії фашистів Мусоліні) навчалася відома співачка албанка ‪‎Inva Mula. Саме її голосом співала оперна діва у стрічці «5 елемент», - рассказывает Соломия

"Типовий стереотип про Албанію, що це мусульманська країна. Але православних та католицький храмів не менше, ніж мечетей", - отметила Витвицкая

Соломия с мужем в албанском городе Аполония

В крепости Розафа

Соломия с мужем посетили римский амфитеатр в Дуресе

«Українська й албанська історії чимось схожі, бо Албанію теж постійно намагалися підкорити сусідні держави і на цю територію завжди хтось претендував, - пишет Витвицкая. - Декларацію про Незалежність Албанії прийняли 28 листопада 1912 року у Вльорі і проголосили саме з балкону цього невеличкого будиночка. Раніше Албанія не мала державності, будучи складовою частиною Османської імперії.

Тож, албанці вже встигли нещодавно відсвяткувати перше століття своєї Незалежності.

Тимчасовий уряд у 1912 році очолив національний герой албанців, борець за її Незалежність Ізмаїл Кемаль-бей. І тут ж в цьому будиночку відбулося перше засідання уряду. Всі члени кабміну тепер стоять у дворі витесані з каміння.

А мешканців Вльори досі за високий патріотизм дражнять «діркою в грудях»)))) Мовляв, вони б'ють себе кулаком в серце і гордо нагадують, що вони у всьому перші, і Незалежність проголосили тут у Вльорі і першими!)»

Дуся

Фото: instagram.com

antonina.detector.media