antonina.detector.media
Юлія Лавришин
12.05.2023 17:32
Марина Данилюк-Ярмолаєва і Тетяна Ніколаєнко запустили спільний проєкт «Що буде далі?»
Марина Данилюк-Ярмолаєва і Тетяна Ніколаєнко запустили спільний проєкт «Що буде далі?»
Дві журналістки видання будуть раз на два тижні обговорювати внутрішньополітичні проблеми України

Журналістка-розслідувачка видання «Цензор.НЕТ» Тетяна Ніколаєнко та журналістка, блогерка Марина Данилюк-Ярмолаєва створили спільний проєкт «Що буде далі?», присвячений українській політиці, корупційним скандалам та поведінці представників влади. Програма виходитиме раз на два тижні на ютуб-каналі видання.

У коментарі «Детектору медіа» Тетяна Ніколаєнко розповіла, що задум проєкту полягає в тому, щоб висвітлювати важливі, але не завжди приємні сторони українського політичного життя та вказувати владі на її помилки.

«Практично увесь минулий рік “Цензор” не висвітлював якісь внутрішньополітичні теми — редакція була зосереджена на тому, щоб писати про наших військових і ситуацію на фронті. Про внутрішню політику або корупцію ми майже не писали. Але десь з середини осені ми зрозуміли, що цих тем так багато, що ми просто не можемо їх не висвітлювати, тому почали про це писати», — сказала Тетяна Ніколаєнко.

Щоб розширити авдиторію, пояснила вона, ці теми будуть висвітлювати і у відеоформаті. А сам проєкт фактично буде противагою надмірно позитивному телемарафону та менш критичним проєктам.

«Ми збираємося говорити про те, що може цікавити людей, і не будемо виходити з якоїсь такої дивної норми, що владу не можна критикувати під час воєнного стану. Я не думаю, що якщо не вказувати владі на помилки, то це змінить ситуацію на краще, тому скоріше за все тон буде критичним», – додала журналістка. 

У першому випуску «Що буде далі?» журналістки обговорили заступника керівника Офісу президента Олега Татарова, ймовірні майбутні політичні проєкти та можливий другий президентський термін Володимира Зеленського.

Нагадаємо, нещодавно Тетяна Ніколаєнко ввійшла до громадської антикорупційної ради при Міноборони, створеної після журналістського розслідування про факти корупції при закупівлі продуктів для армії. На етапі формування громадської ради журналістка повідомляла про те, що її створення під загрозою зриву.

antonina.detector.media