Микола Вересень про Михайла Поплавського: "Він страшенний українець. Весь з України зроблений"

Микола Вересень про Михайла Поплавського: "Він страшенний українець. Весь з України зроблений"

На 5 каналі показали фільм «Українська мрія Михайла Поплавського» про КНУКіМ і його співочого ректора.
Микола Вересень про Михайла Поплавського: "Він страшенний українець. Весь з України зроблений"
21 Черв 2014
0
1921

На 5 каналі показали фільм «Українська мрія Михайла Поплавського» про КНУКіМ і його співочого ректора. Вочевидь, документальну стрічку зняли ще за правління януковича, бо в кабінеті Поплавського висить портрет вікторфедорича. Причому на найпочеснішому, найвиднішому місці - прямо над кріслом ректора. Навіть тризуб нижче.

Автори фільму та замовники його розміщення в телефірі вирішили, що рекламі Поплавського та очолюваного ним вишу бандюкович нічим не зашкодить. Навіть після всього, що вже сталося й незважаючи на те, що відбувається в країні зараз.

І якраз на тлі цих кадрів - з януковичем над ректором - диктор говорить про те, яким великим і щирим патріотом України є Поплавський: «українець вірою і кров'ю, нащадок козацького роду».

Озвучену характеристику продовжив Микола Вересень в іпостасі доцента КНУКіМ. Зірковий журналіст назвав ректора «страшенним українцем». За його словами, той не інакше як «весь з України зроблений».

Сказане дуже контрастує з тією іронією, кпинами і навіть відвертим висміюванням, до яких, згадуючи ректора, Вересень вдавався  у своїй авторській передачі «Без кордонів» на радіо «Ера». Він кілька років вів її, починаючи з 2011-го.

Не рідко його гостями ставали представники творчих професій, митці, знакові постаті в різних напрямках сучасного образотворчого мистецтва, а тому час від часу, мимохідь згадувався й Поплавський.

А з 2012-го, попри своє іронічно-зневажливе ставлення до співочого ректора, Вересень почав викладати на кафедрі тележурналістики Інституту кіно й телебачення КНУКіМ.  «Логічно»... Та й згаданий  портрет януковича над «страшенним українцем» як доказ щирого патріотизму останнього  - теж напрочуд «переконливо».

Теги
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Олексій Мазур
В числі багатьох інших у телемарафоні 112-го каналу на захист "свободи слова" і проти "цензури" відзначився й ведучий "Свободи слова" на ІСTV Андрій Куликов.
27 Лют 2015 15:18
3 086
Олексій Мазур
У середу, 25 лютого, на 112-ому гостював колишній міністр закордонних справ України, депутат від "Батьківщини" Борис Тарасюк.
26 Лют 2015 12:11
3 278
Олексій Мазур
Співробітник медіа-холдингу Ігоря Гужви, ведучий телеканалу UBR, громадянин РФ Іскандер Хісамов розтлумачив поняття "братніх народів" у передачі "Точка зрения" з Юлією Литвиненко:
25 Лют 2015 18:11
2 150
Олексій Мазур
За право рашистів паплюжити Україну в українському ефірі!
25 Лют 2015 12:15
2 719
Олексій Мазур
Обидва Шевченки, але один - рашист-московит, інший - український патріот. Наш воює на фронті, захищаючи Україну від російських окупантів, а московський – називає українську армію «карателями».
24 Лют 2015 12:43
3 030
Олексій Мазур
Нацрада винесла попередження мовнику лише і виключно через участь на «Шустер-live» путінського яструба, україноненависника максима шевченка. Виявляється, це цензура і "наїзд" на свободу слова.
23 Лют 2015 18:05
2 628
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду