Про проєкт
/
Про проєкт

Мене звати Антоніна і я — домогосподарка. А на телебаченні мене вважають дурепою.

 

Колись я там теж працювала — режисеркою монтажу на новинах. Але в якийсь момент вирішила плюнути на все це. І плюнула. Мій тодішній чоловік усе твердив, що на телеку працюють божевільні, бо кілька разів бував у нас на корпоративах.

 

Так ось, я дивлюся наші телесеріали, і мені це подобається. Щоправда, у специфічному сенсі.

 

Ми з чоловіком та двома синами живемо разом зі свекрухою. Евеліна Романівна переїхала до нас 10 років тому, коли помер її чоловік, а сама в квартирі вона жити не змогла.

 

Свекруха страшенно любить телесеріали і, здається, встигає передивитися їх усі. Колись за приготуванням тортів і тістечок (це тепер моя нова і приємна професія) я не помітила, як почала також їх дивитися. Правду кажучи, мене одразу зачарував той небачений ідіотизм, який відбувався на екрані. Скажу більше —згодом на ці перегляди присів і мій чоловік Олег. Одного разу він збирався до магазину і вже одягнений затримався на секунду, почувши, що я регочу над черговою сценою. В результаті Олег подивився цілу серію і ні в який магазин не пішов, бо він уже зачинився.

 

Мій Олег працює на СТО і дуже любить машини.Увечері він приєднується до наших телепереглядів та іноді переказує сюжети хлопцям на роботі. Вони регочуть і деколи йому не вірять, тому Олеговідоводиться вирізати деякі епізоди й кидати в чатик, щоби продемонструвати колегам увесь геній нашого серіаловиробництва.

 

А ще до нас іноді заходить сусідка Анжела Жофреївна, яка у всі ці історії щиро вірить, переказує нову серію «Сліпої» як рецепт від невдач, упевнена, що прикмети їй допоможуть, і мріє вийти  заміж за актора. Але одна проблема — не може обрати, в кого вона більше закохана. Пенсію витрачає на помаду морквяного кольору і нові колоди таро.

 

А цікаво ось що. Моя дорога свекруха хоч і дивиться все це цілими днями, але постійно бідкається, що сюжети — дурні, а частина акторів паршиво грає. І обурюється, чому не можна знімати краще. Я їй пропоную дивитися щось у цих інтернетах, але вона не хоче. Ніяк не може навчитися користуватися різними онлайн-кінотеатрами і каже, що вони її бісять. А ще хоче дивитися своє. 

 

Мене ж бісить, що кілька років тому моє ім’я для колишніх колег перетворилося на мем. «Тупі серіали для антонін», «антоніни це схавають», «антонінизараз вам наголосують». Усе це сталося після того, як керівники «1+1» заявили, що свою глядачку називають Антоніною. І що «“Плюси” — це і є її чоловік, від якого вона хоче дітей». Тут уже напружився і мій Олег. 

 

Тому я подумала і вирішила піти на них війною. Відтепер розповідатиму всім про те, що ці люди витворяють. Нехай будемо сміятися не лише ми з Олегом і його колегами на СТО, а й усі інші. А також я добре пам’ятаю, хто знімав серіали для росіян, а зараз знімає про любов до України. Чекайте на мої огляди старих і нових телевізійних шедеврів. І повірте, ви офігієте.

Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду