Ігор Гужва оголосив про розширення мережі мовлення радіо "Вєсті": + 20 міст. Нацрада для Гужви - не проблема
Під кінець вересня до Києва, Харкова і Дніпропетровська, де мовить радіостанція, має додатися ще 20 міст України
Про це керівник медіа-холдингу "Вєсті" заявив сьогодні в ефірі своєї радіостанції:
- Мы подходим к финалу переговорного процесса, и есть все шансы, что до конца месяца мы появимся еще более чем в 20 городах. Единственное, что этому может помешать – предвзятое отношение местных органов власти, — повідомив Гужва.
Серед міст, які радіо «Вєсті» хоче охопити своїм мовленням – Суми, Запоріжжя, Черкаси, Маріуполь. Останній, до речі, «Вєсті» оточували російськими військами три дні поспіль – з суботи, 30 серпня, по понеділок, 1 вересня. У вікенд цю новину озвучували ведучі Василіса Фролова та Дмитро Тєрєшков, а зранку у День знань - Павло Новіков.
- Мы помним, что Нацсовет к нам относится намного более внимательно, чем к остальным радиостанциям, пытается придираться к каким-то отдельным словам или заявлениям, поэтому, конечно, есть различные варианты, но последние месяцы мы с Нацсоветом сотрудничали достаточно конструктивно, - зазначив Гужва. - Поэтому думаю, что это не станет той проблемой, которая помешает нам, которая помешает радиослушателям более, чем в двадцати городах Украины услышать нашу радиостанцию.
Дуже цікаво було б дізнатися, що означають слова Гужви про конструктивну співпрацю з Нацрадою? В чому вона полягає? Хочеться вірити, що ця співпраця не має комерційного характеру, навіть попри обсяги капіталізації «Вєстєй» та невідомі, ретельно приховувані від громадськості джерела настільки потужного фінансування медіа-холдингу.
Пояснюючи, звідки в офісі "Вєстєй" взялися півтора мільйони готівкою, знайдені правоохоронцями, Гужва сказав, що це особисті гроші співробітника, який зберігав їх тут, позаяк вважав офіс надійнішим за банк.
Нехай кожен вірить сказаному в міру свого ідіотизму. Лише зауважу, що це було пояснення власника медіа-холдингу, людини, яка керує засобами масової інформації. Так само ці ЗМІ поводитимуться зі своїми читачами, слухачами й телеглядачами. В планах Гужви ще й запуск телеканалу "Вєсті".
Всі нижче наведені матеріали були доведені мною до відома Нацради через її офіційну сторінку у Фейсбук. Так само і до голови регуляторного органу – Юрія Артеменка. У відповідь мені дякували і казали, що вивчають викладені дані та продовжують повсякденний моніторинг радіостанції, в якої вже є два нацрадівських попередження.
"Ведуча радіо "Вести" Юлія Литвиненко не знає, хто "свій", а хто "чужий" на буремному сході України"
"Матвій Ганапольський: у «Браті» нічого образливого для українців немає"
"Замість Дмітрія Кісєльова на радіо «Вєсті» - Дмитро Тєрєшков?"
"Матвій Ганапольський порівняв організаторів Львівського форуму видавців з… нацистами"
"Уроки патріотизму" від Дмитра Тєрєшкова і Василіси Фролової на радіо "Вєсті"
"НЕК з питань захисту суспільної моралі займеться Матвієм Ганапольським"
"Радіо «Вєсті» з Ганапольським, як російські терористи з «Буком»
"Нацрада, прибери рашистів з українського ефіру!"
"Дмитро Тєрєшков і Василіса Фролова оточили Маріуполь російськими військами"
"Іскандер Хісамов на радіо "Вєсті": "Я никогда не считал донецких повстанцев террористами"
"День Ясіра Арафата на радіо "Вєсті"
Виходить, все це не лише не потягнуло на третє попередження, а й навіть не стало перешкодою для розширення мережі мовлення радіостанції. Ну-ну...
P.S. Це ж Ігорю Гужві терміново знадобилися ще 20 міст у зв'язку з виборами. "Вєсті" агітуватимуть за старих регіоналів і "нових" - з партії розвитку України, несучи в широкі маси ідею замирення з терористами. "Вєсті" мовлять в Інтернеті, але Гужві дуже потрібна та аудиторія, яка не користується Мережею, або буває там не так часто і довго. Йому потрібні домогосподарки й пенсіонери у нових 20 містах, щоби якомога більше розширити за їхній рахунок електоральну базу ПР-ПРУ. І якщо Нацрада видасть "Вєстям" ліцензію на потрібні їм частоти, то цим фактично стане причетною до спроб реваншу бандюковичів на парламентських виборах, бо посприяє тому, щоби до ВР пройшла якомога більша кількість прихованих або явних симпатиків сепаратистів.