Какая Рада, такие и парламентские корреспондентки  (ФОТО)

Какая Рада, такие и парламентские корреспондентки  (ФОТО)

Креативный продюсер «Абзаца» посоветовал депутатке не делать вид, что в Раде – сплошные ангелы
Какая Рада, такие и парламентские корреспондентки  (ФОТО)
Какая Рада, такие и парламентские корреспондентки  (ФОТО)
16 Лист 2016
6
18413

На своей странице в фейсбуке депутат, глава Комитета по вопросам свободы и информационной политики слова Виктория Сюмар опубликовала обращение к креативному продюсеру программы «Абзац» (Новый канал) Михаилу Шаманову, в котором обратила внимание на то, как одета журналистка этой программы Елена Филонова:

«Михаил Шаманов, дорогий друже, я все розумію про всі особливі формату Нового каналу і принципи свободи слова. Але якщо Новому каналу (і деяким іншим теж) плювати на етику та банальні норми поведінки в вищому представницькому органу свого народу, то хоча б подбайте про здоров'я своіх журналісток. Я щиро хвилююся що дівчинці Лєні, яка в такому вигляді ходить по Раді з мікрофоном Нового каналу з питаннями до депутатів: "Здравствуйте, давайте познакомимся. Я Лена", просто реально холодно. Турбуйтесь про своіх журналісток. Навряд чи парламент це те місце , де "голой грудью на амбразуру" треба кидатись. Це не фронт. Тут можно не в "уніформі канського фестивалю".... 
P.S. Колеги, давайте поважати один одного. Бодай хай вивчають імена депутатів і не ризикують здоров'ям. Клуби знайомств чи телестудії (а там це доречно) - вони в іншому місці!».

Продюсер и ведущий «Абзаца» в комментариях ответил Сюмар, что во-первых, не контролирует наряды журналистов, во-вторых, пусть вводят дресс-код, как в России, если депутатов не устраивает что-то во внешнем виде журналистов:

«Я коротко. Бо часу не маю на бла-бла-бла... Хочете інакше? Запроваджуйте дрес-код як ось Росія зробила. А я взагалі не контролюю у що вдягаються люди, що їздять у ВР. І не збираюсь контролювати. І не треба вдавати що Верховна Рада - зібрання чистих, безгрішних Янголів. P.S Про вищий представницький орган влади...А Філонова, що не народ?».

Народ, конечно. И может быть, человек всегда так одет – и в поликлинику так ходит, и в магазин. Между прочим, Елена Филонова - начинающий модельер, и платье, надетое на ней, судя по всему - из ее коллекции. а ради продвижения собственной марки и померзнуть можно. 

Фото: фейсбук-страница Виктории Сюмар

Теги
Коментарі
6
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Зоя
2803 дн. тому
А якби у журналістки був смак і шляхетність,то вона знала б,що такий "прикид" не вдягають в установи.Бидлотніть так і вилазить назовні.Мадам Гицацуєва та й тільки! =
Українець
2803 дн. тому
Як для "познакомиться", то одяг не дуже підходящий - декольте взагалі немає, плаття чомусь не "мікро" і навіть не "міні", на ногах - незрозуміло що. Хоча для депутатів, напевне, "сойдет".
Марек
2803 дн. тому
отака Сюмар моралістка, ну прямо магдаліна,та що Марія... То нехай подивиться на фото "замміністра" МВС , яка голячком фотографувалася та викладала свої фото в інеті... То значить "замміністрам" можна діяти як проститутка, а якщо не дай Бог, журналістка прийшла до ВЕРХОВНОЇ ЗРАДИ НАРОДУ УКРАЇНИ , одягнена краще за моралістку з подвійною мораллю , то то вже "нізя" !? Яка ж то мерзота, яка мерзота та ваша ...не заливна риба, а показна цнотливість, коли у вас під носом проститутки проходять на посади замміністра ! Коли шкиряки за рахунок бюджету возять своїх полюбовниць у Катманду на екскурсії, то де ж тоді Ваша "мораль" пані Сюмар !? То , що ви робите , називається ханжеством... А показна "моральність" - то є шлях до авторитаризму , а потім і до того, що робили сталіни, гітлєри, путлєри !
Олександр
2803 дн. тому
Чому б і не показати, якщо є що показувати. Коли читаєш закони, написані депутатами або слухаєш їх вимтупи - дивуєшся їх інтелекту і нічого, пишуть і виступають. То чоиу одним можна а іншим зась
Гість
2803 дн. тому
Шановні депутати займайтесь своєю прямою роботою а на слідкуйте хто в що одягнений. Невже ви всі одягнені як у Північній Кореї - френчі . На вас одягу за ціною декількох танків.
Игорь
2803 дн. тому
Мужиков в ВР большинство, правда подержанных, они возражать против открытых нарядов не будут! А умеренный холод - друг здоровья!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Віталій Баранник
для «Детектора медіа»
Історія про те, як досвідчений кіно- й телеоператор став таксистом і масажистом із купою вдячних клієнтів.
15 Серп 2023 14:10
4 365
Юлія Лавришин
Дві журналістки видання будуть раз на два тижні обговорювати внутрішньополітичні проблеми України
12 Трав 2023 17:32
2 496
Лєна Чиченіна
«Детектор медіа»
Ще двоє телевізійників пішли на війну. Інколи такі повідомлення стають несподіваними навіть для колективу.
12 Трав 2023 14:47
3 462
Роман Мельник
«Детектор медіа»
Кліп розповідає про історію 14-річного Саші, який пережив 5 місяців окупації та втратив дім.
11 Трав 2023 15:21
2 121
Валерія Буняк
«Детектор медіа»
Журналістка Тетяна Федоркова: Харківські журналісти, на жаль, звикли до хамства з боку міської влади — особливо у відповідь на питання, які викликають критику або резонанс.
10 Трав 2023 19:14
11 478
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду