Журналіст ТСН обурив фейсбук-спільноту сексистськими запитаннями до Ірини Геращенко

Журналіст ТСН обурив фейсбук-спільноту сексистськими запитаннями до Ірини Геращенко

Іван Воробйов видав сюжет, у якому обговорював, у чому ходять до сесійної зали депутатки ВР та про що переписуються з коханими.
Журналіст ТСН обурив фейсбук-спільноту сексистськими запитаннями до Ірини Геращенко
Журналіст ТСН обурив фейсбук-спільноту сексистськими запитаннями до Ірини Геращенко
18 Вер 2019
0
8463

На сторінці «Жінки – це 50% успіху України» у Фейсбуці з’явилося відео під назвою «Сексистські питання журналістів», на якому зафіксовано, як журналіст телеканалу «1+1» Іван Воробйов запитує в депутатки Верховної Ради України Ірини Геращенко, чи сподобалося їй, як виглядають її колежанки.

«Я знаю, жінки між собою все одно дивляться, хто в чому прийшов, в кого яка зачіска... Потім обговорюють все це...», – говорить до Геращенко Воробйов, після чого отримує від депутатки зауваження з приводу того, що його запитання є сексистськими.

«Я в парламент приходжу для іншого, чесно кажучи, – відповідає Ірина Геращенко. – Зараз мій час дуже серйозно зосереджений на тому, щоб читати і закони, і законодавчий спам, яким закидали цей парламент. А питання зовнішності – воно важливе, але точно не першочергове. І мені шкода, що такий молодий журналіст, як ви, такі сексистські питання задає. Чому журналісти не питають в чоловіків, чи обговорюєте ви там щось...»

Журналіст на відео зазначає, що не бачить в цих питаннях нічого сексистського. Проте в коментарях до відео більшість дописувачів з ним явно не згодні. «Ще б про борщ спитав, дурник»; «Класика сексизму, а він його не бачить. Драсті, ще й тон менсплейнінгом віддає»; «Українськи журналісти таки "дурналісти"», – пишуть в коментарях до відео.

До речі, коментар в Ірини Геращенко журналіст Іван Воробйов, ймовірно, брав для матеріалу «Нові депутатки», який вийшов в ефір «1+1» у випуску «ТСН» за 17 вересня.

У сюжеті журналіст досліджує, у чому депутатки Верховної Ради ходять на роботу, які бренди полюбляють, як дотримуються дрескоду, як до їх зовнішності ставляться колеги (зокрема Олександр Скічко та Вікторія Сюмар), спілкується з заступницею голови Комітету з питань екологічної політики і природокористування Оленою Криворучкіною про її інтимне листування з коханим.  

У коментарях до відео підписники розділилися на два табори: одні обурюються статками народних депутаток, які дозволяють собі дорогі бренди, інші критикують журналістів за обрану тему сюжету.

Фото: скріншот відео

Теги
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Віталій Баранник
для «Детектора медіа»
Історія про те, як досвідчений кіно- й телеоператор став таксистом і масажистом із купою вдячних клієнтів.
15 Серп 2023 14:10
4 358
Юлія Лавришин
Дві журналістки видання будуть раз на два тижні обговорювати внутрішньополітичні проблеми України
12 Трав 2023 17:32
2 490
Лєна Чиченіна
«Детектор медіа»
Ще двоє телевізійників пішли на війну. Інколи такі повідомлення стають несподіваними навіть для колективу.
12 Трав 2023 14:47
3 458
Роман Мельник
«Детектор медіа»
Кліп розповідає про історію 14-річного Саші, який пережив 5 місяців окупації та втратив дім.
11 Трав 2023 15:21
2 120
Валерія Буняк
«Детектор медіа»
Журналістка Тетяна Федоркова: Харківські журналісти, на жаль, звикли до хамства з боку міської влади — особливо у відповідь на питання, які викликають критику або резонанс.
10 Трав 2023 19:14
11 472
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду