«Мене звинуватили в "наркоманії" на "Інтері"»: один з експертів проєкту «Роман з Ольгою» наполягає на тому, щоб його прибрали з випуску

«Мене звинуватили в "наркоманії" на "Інтері"»: один з експертів проєкту «Роман з Ольгою» наполягає на тому, щоб його прибрали з випуску

Колишній начальник департаменту Центру психічного здоров'я та моніторингу наркотиків і алкоголю Артем Осіпян звинувачує Ольгу Фреймут та команду ток-шоу в провокаціях та обіцяє захищати свої права
«Мене звинуватили в "наркоманії" на "Інтері"»: один з експертів проєкту «Роман з Ольгою» наполягає на тому, щоб його прибрали з випуску
«Мене звинуватили в "наркоманії" на "Інтері"»: один з експертів проєкту «Роман з Ольгою» наполягає на тому, щоб його прибрали з випуску
29 Вер 2019
0
3791

Психолог та психотерапевт, консультант Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю, колишній начальник департаменту Центру психічного здоров'я та моніторингу наркотиків і алкоголю  МОЗ України Артем Осіпян на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував пост, в якому звинуватив телеканал «Інтер», зокрема команду проєкту «Роман з Ольгою» в маніпуляціях, провокаціях та непрофесійності. За словами Артема Осіпяна, його запросили на зйомки випуску ток-шоу, присвяченого наркозалежності, в якості експерта, проте, у підсумку, звинуватили його в «наркоманії».

Психолог розповів, що від початку був вимушений відбиватися від звинувачень телеведучої Ольги Фреймут щодо того, що, мовляв, Центр психічного здоров’я та моніторингу наркотиків та алкоголю ніяк не може розібратися з продажем заборонених речовин в Україні. Після чого йому довелося пояснювати аудиторії, що це відомство – не МВС, не СБУ і навіть не поліція, і вони займаються моніторингом, а аж ніяк не припиненням наркоторгівлі.

«Мене запитують про статистику, я розповідаю... – написав про знімальний процес Артем Осіпян далі. – Коли раптом на півслові мене перебиває «експерт» – працівник (чи керівник) «Реабілітаційного центру «Європа»» (чув, до речі, що він закритий та репресивний», запитуючи: «Артем, а ви курили коли-небудь марихуану?». Питання, м’яко кажучи, не в тему. Людина з державної установи прийшла розповісти про статистику, а тут переходять на особистості, і ніхто цьому не перешкоджає. Я не зрозумів актуальність питання, але мене запитали ще раз. Я відповів: «Ну пробував пару разів», – як, власне, і є. Я пару разів пробував марихуану. ТАК, Я ПАРУ разів в своєму житті КУРИВ МАРИХУАНУ, КАННАБІС. І що? До чого це? Це моя особиста справа! Мене звинувачують? Мені ставлять діагноз? Це виявилося провокацією. Мене на цій передачі вирішили зробити не просто бездіяльним держробітником, а ще й «наркоманом». До речі, саме це слово використовує Ольга Фреймут та фактично всі на цьому ток-шоу».

За словами Артема Осіпяна, він намагався пояснити присутнім, які, за статистикою, ризики в людини отримати проблеми з наркотичними речовинами, якщо вона пробує марихуану, але на це телеведуча відмахнулася, мовляв, «та що мені ваша статистика».

Зрештою, експерт в своєму дописі висунув вимогу прибрати кадри за його участі з випуску шоу.

«Вони намагаються зробити шоу, але їм не цікава правда про наркотики та статистику в Україні, – написав Артем Осіпян. – Вони роблять гроші на скандалах та інтригах. Вибачте, але я таким не займаюся. І я б не хотів, щоби в ефір вийшли кадри за моєї участі. В іншому випадку я буду захищати свої права, оскільки ви напевно захочете вирізати сюжет в дуже спотвореному вигляді – чим ви регулярно й займаєтеся».

Також Артем Осіпян зізнався, що після участі в цих зйомках почувається «використаним», обдуреним та ображеним. Він вважає, що команда шоу намагалася очорнити його перед суспільством.

Фото: Фейсбук

Теги
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Віталій Баранник
для «Детектора медіа»
Історія про те, як досвідчений кіно- й телеоператор став таксистом і масажистом із купою вдячних клієнтів.
15 Серп 2023 14:10
4 307
Юлія Лавришин
Дві журналістки видання будуть раз на два тижні обговорювати внутрішньополітичні проблеми України
12 Трав 2023 17:32
2 431
Лєна Чиченіна
«Детектор медіа»
Ще двоє телевізійників пішли на війну. Інколи такі повідомлення стають несподіваними навіть для колективу.
12 Трав 2023 14:47
3 411
Роман Мельник
«Детектор медіа»
Кліп розповідає про історію 14-річного Саші, який пережив 5 місяців окупації та втратив дім.
11 Трав 2023 15:21
2 086
Валерія Буняк
«Детектор медіа»
Журналістка Тетяна Федоркова: Харківські журналісти, на жаль, звикли до хамства з боку міської влади — особливо у відповідь на питання, які викликають критику або резонанс.
10 Трав 2023 19:14
11 402
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду