Фільм про складнощі трансгендерного переходу отримав головну нагороду на кінофестивалі ЛГБТІК+ Sunny Bunny
Упродовж тривалого часу «Сонячний зайчик» був програмою на «Молодості». У жовтні 2014 року саме під час одного з показів стався підпал кінотеатру «Жовтень», який згодом довелося відбудовувати. Нині ж, перед самим стартом уже самостійного фестивалю Sunny Bunny, представники кінотеатрів «Жовтень» та Kino42 заявили про погрози повторного нападу. Втім, усе минуло без інцидентів.
На церемонії закриття ведучі, зокрема, подякували ЛГБТКІплюс-військовим та ще раз нагадали про важливість легалізації шлюбів для представників квір-спільноти.
Переможцем фестивалю стала іспанська драма Андріана Сільвестре «Моя порожнеча і я». Вона розповідає про працівницю квір-колцентру Рафі, яка переїздить із Франції до Барселони. Героїня допомагає іншим упоратися з психологічними негараздами, але сама з великими труднощами наважується на повноцінний перехід. Через додаток вона знайомиться з чоловіками, побачення з якими спочатку викликають ніяковість, але згодом Рафі почувається усе більш впевненою. Стрічка демонструє етапи трансгендерного переходу і те, що саме допомагає людям, які це роблять.
Обґрунтування членів журі таке: «Зі сміливістю та реалістичністю, чарівністю та гламуром, чесністю та повагою, анатомічною точністю та поетичною чутливістю режисер та акторка створили цей фільм у творчому партнерстві. Та показали нам, що якщо ти тільки сама цього хочеш, ти можеш бути справжньою дівчиною з вагіною чи без неї».
Головну роль у цій стрічці зіграла художниця та акторка Рафаель Перес, яка отримала за свою роботу вже кілька нагород. Фільм «Моя порожнеча і я» здобув спеціальну відзнаку на Ротердамському кінофестивалі.
Призи «Сонячного зайчика» отримали ще два фільми. Один із них — бразильська комедія Фабіо Леала «Згідно з протоколами». Головний герой у ній — іпохондрик Чіко, який після довгих місяців ізоляції береться досліджувати, як можна займатися сексом і не порушувати протоколів безпеки проти коронавірусу.
Інший призер — португало-французька робота Клаудії Вережау «Вовк і пес» про трьох друзів, які на острові Сан-Мігел намагаються поєднати традиційні та релігійні звичаї із власною свободою.