Проросійського кандидата у президенти Польщі потролили під час ефіру. А потім ретельно за ним поприбирали


Kanal Zero — один з найпопулярніших у поляків на ютубі. Там є ведучий Кшиштоф Становський, він нині балотується у президенти. І запрошує конкурентів до себе в студію на інтерв’ю.
Напередодні ввечері ефір обіцяв бути спекотним, бо Кшиштоф покликав такого собі Мачєя Мачака. Він доволі маргінальний і відзначається постійними проросійськими заявами. Так ось, на великих дебатах минулого тижня (а там були всі кандидати і не було модераторів) ці двоє вже встигли зчепитися. І зрештою Мачєй фактично висловив своє захоплення Путіним.
«Ніхто в Польщі не витримав би такого тиску. Це свідчить, що він дуже хороший політик», — заявив Мачек.
Всі у студії, звісно, прифігіли від таких заявочок і дружньо зафукали кандидата. А Становський взяв і покликав його на інтерв’ю, аби продовжити розмову. Тому аудиторія намостилася і стала чекати.
Але не так сталося як гадалося. Вся розмова не протривала навіть хвилини. Бо після короткого діалогу ведучий просто покинув гостя у студії. Ось як це було:
— Доброго вечора, пані та панове! Сьогодні чергове президентське інтерв’ю. Нині мій гість — кандидат у президенти Мачєй Мачак, щиро вітаю вас!
— Вітаю, пані та панове, пане ведучий. (Мачак починає шукати камеру, в яку треба дивитися, але не знаходить.)
— Пане Мачак, я хотів почати з такого питання. Бо не впевнений, чи правильно почув вас під час попередніх дебатів — була плутанина, кепський звук, стрес. Ви справді сказали, що захоплюєтеся Володимиром Путіним?

— Я лише відповім на поставлене запитання. Як можна не захоплюватися кимось за його виняткову стійкість? Чи справді ми тут досягнемо успіху?
— Тож ви справді ним захоплюєтеся?
— Будь-ким, хто має такі риси, кожна нормальна людина повинна захоплюватися. Це, можливо, занадто перебільшене слово, більше пасує «повага». Я поважаю Володимира Путіна. Як і всіх людей.
— Я розумію, але ви приїхали до нас з Влоцлавека. Не з Москви, а з Влоцлавека?
— Ну так, так. Я ніколи не був за східним кордоном.

— Добре. Ну, я не хочу забирати у вас багато часу. Моїм гостем був Мачєй Мачак. Дякую, дуже дякую, до побачення.
Становський бере і виходить. Мачак лишається сам і не знає, що робити. Тому пробує розмовляти зі знімальною групою і звертатися до глядачів:

— Отже, мені треба йти, чи не так? Бо якщо я маю вести програму, то це теж не проблема. Ну, якщо ми вже у прямому ефірі... Я міркував, як же пан Кшиштоф збирається зі мною розмовляти. Подумав, що буде якась провокація, фальшиве праведне обурення, і, мабуть, я мав рацію.
Зараз, пані та панове, я з оператором, який мене знімає. За цими дверима нікого немає. Там ціла команда підтримки, команда людей. Пан Становський вийшов через двері з табличкою «вихід», але якби він лишився, можливо, я міг би представити вам свою програму як кандидата на цю найвищу, найблагороднішу посаду. Принаймні, так має бути в нашій країні...

Мачаку вирубають звук, але він продовжує і продовжує говорити. Вже сам до себе.
Зрештою, заходить звукорежисер і знімає з нього мікрофон. Гостя виводять.
А вже за якийсь час починають активно прибирати студію.





Комусь такий явний тролінг явно сподобався. Але далеко не всім — під трансляцією безліч звинувачень. Ми, мовляв, чекали на шоу, а тут таке жалюгідне видовище. Ведучому і кандидату в президенти писали, що покинути свого гостя — це найлегше, а ось розмазати його — це вже інша історія.
Тому ваша Антоніна поки не дуже розуміє, кому ця дискусія додала балів — нашому колезі-журналісту чи обожнювачу Путіна.
Але шанувальники, чи то пак ядерний електорат Кшиштофа Становського, його точно підтримують. Кандидат і журналіст у себе в іксі після ефіру написав, що справою задоволений. І справді, він же обіцяв запросити в студію всіх кандидатів, навіть проросійського, якому давати майданчик для спічів — справа сумнівна. Але є виборці, які наполягають, що навіть любителям Путіна потрібно давати можливість висловитися. Ну то й добре — тепер ніхто не скаже, що Мачаку майданчика не давали.
Ну а вже після матчу Кшиштоф висловився більш розлого. Даю автоматичний переклад його допису.