Емма Антонюк не схвалила б: Монро показала свої перші обкладинки
До речі, якщо говорити про світлини з 90-х, то там часто взагалі не докопаєшся. Це вам можуть розповісти люди, які беруться досліджувати українську моду. Час був, як пам'ятаєте, страшний і далекий від естетики. Але гламуру хотілося. Та зараз, напевне, людям трохи соромно.
Але не Монро. Подивіться, фотку з якою цитатою вона не побоялася викласти.
Були часи, коли за таке людей навіть не розносили в соцмережах. Хотілося б сказати, що зараз такого вже нема, але Монро ось сама пише про гуринь.
А перша обкладинка у глянці у блогерки сталася у 2007 році. Хоча сам журнал не зберігся.
Переглянути цей допис в Instagram
«Я сама собі зробила мейк, припхала валізу костюмів, під кожен наряд пару взуття і набір прикрас. Студія в центрі, якійсь відомий в узких колах, втомлений фотограф, зверхньо подивився на мою блискучу амуніцію з низу доверху і через губу проплямкав "вставай туда".
Я проковтнула зверхність і встала, тому що нарешті, ось ось, ще одна моя мрія здійсниться! Без блату, без знайомств, без купівлі обкладинки, мрія здійснилася просто тому, що я цікава!
Після фотосету фотограф перейшов на "ви" і запропонував каву, сендвічі, шампе, а ще сертифікат на двогодинну фотосесію, яка в його студії коштувала близько штуки у.йо. До речі, я їм так і не скористалася».
Про самі глянцеві журнали, напевне, скоро будемо згадувати лише з ностальгією. Особливо покоління умовно 30+, яке застало древні часи, коли глянець не конкурував із соцмережами і був дійсно впливовим.
«Це був портал в інший світ.
Мода, стиль, тренди, плітки, тенденції, селебреті, багаті та знамениті, а поруч серйозні статті про сучасний світ, література та подорожі.
Це був часопис того історичного часу, зафіксований на папері.
Він був різний, на різні аудиторії, але такий захоплюючий та, здавалося, недосяжний.
Зараз епоха друкованого глянцю повільно вмирає, залишаючи іміджеві видання та проплачені випуски. Так, ви можете потішити своє его і купити обкладинку, я думаю, навіть ELLE USA, якщо маєте більш-менш соціальний капітал у вигляді мільйона підписників в інста, левова частка яких куплена ????
Але, погодьтеся, це вже не те. Та і не потрібно.
Реалізм, трушність, соцмережі, миттєві селфі та навіть згенеровані штучним інтелектом фото замінили глянець та гламур, і з одного боку, це сумно, а з іншого, неможливо вижити, якщо не відповідати історичним та соціальним процесам в суспільстві».
Фото: Скрини — інстаграм monritta