Не капелюхом єдиним. З чого іронізували в західній пресі та соцмережах після інавгурації Дональда Трампа
Звісно, головною темою став капелюх Меланії Трамп, який породив купу мемів.
Якщо українці побачили поруч із Дональдом Трампом Клавдію Петрівну:
то американська публіка миттєво задалася питанням, чому із 47-им президентом на інавгурації був Гамбурглер.
Це персонаж всесвіту персонажів, які рекламують мережу «Макдональдс». Зазвичай він намагається загребти всі гамбургери собі.
Дехто вирішив, що Меланія просто забезпечила собі можливість подрімати під час довгої церемонії.
Ввечері після трансляції, в лейтнайт-шоу Джиммі Феллона ведучий задумався, хто з них (він, Меланія чи Гамбурглер) виглядає краще. Додав також, що перша леді прийшла на церемонію в такому вигляді, наче збирається вбити Індіану Джонса. А Дональда Трампа, за його словами, постійно тягнуло до капелюха Меланії, тому що він сподівався, що це торт.
Направду, із головного убору Меланії приколювався і сам Трамп. Під час церемонії він повідомив усім, що коли вони сідали в гелікоптер, щоб летіти на інавгурацію, через капелюх його дружину «підняло вітром у повітря, то ми мало не втратили нашу першу леді».
Він же (капелюх) породив і найпоширеніший жарт про те, що Меланія обрала його не просто так. А для того, щоб Дональд не дотягнувся до неї своїм поцілунком.
Дехто очікував, що на балу після церемонії Меланія мала би забезпечити собі ще більший захист.
До речі, капелюх як «захист від поцілунків» — жарт не новий. Донька Теодора Рузвельта колись теж вдягала таке, пояснюючи це небажанням, щоб її цілував президент Ліндон Джонсон.
Були й варіанти, що замість Меланії на церемонію приїхав Путін.
Згідно з іншими здогадками, це був Томмі Шелбі з «Гострих картузів».
Не менше, ніж капелюх Меланії, обговорювали й вигляд сина Трампа — Баррона. «Дейлі мейл» дуже хвалило нащадка президента за його рукостискання з Джо Байденом та Камалою Гарріс. Одноголосно було вирішено, що «хлопчика готують до політичної кар'єри». Через це, мовляв, і зачіска нова — укладене назад волосся, яке додає йому віку та офіційного вигляду.
Але соцмережі, як водиться, не такі щедрі на похвалу. Переважно взялися стібатися з його сумного обличчя поруч із надто веселим Ілоном Маском. Хтось жалів хлопця, що йому не насипали таких препаратів, як іншим. Хтось, навпаки, переживав, що надто багато насипали і його юний організм подарував йому тривожність замість веселощів.
Та найзавзятіше і преса, і соцмережі обговорювали лук партнерки засновника «Амазону», Джефа Безоса. Телеведуча Лорейн Санчез прийшла в доволі відвертому костюмі.
Марку Цукербергу не пощастило опинитися поруч із нею. Або пощастило. Йому періодично не вдавалося себе контролювати й не заглядати їй у декольте.
Користувачі іксу зауважили, що засновник фейсбуку провів «фактчекінг» Лорейн.
Американська преса звична до відвертих аутфітів Санчез. Вона не раз обирала образ «сексі-мілфи» для публічних заходів.
Ось, наприклад, їй пригадали репортаж із дитячої бібліотеки в прозорій кофтинці.
Але перше місце серед тих, хто вдягнувся не за дрескодом, посів сенатор Джон Феттерман. Він прийшов у худі та шортах.
Британське ВВС зазначило, що все логічно. Неконвенційний вигляд Феттермана — це послідовно і ніяка не дивина, «зрештою, він був першим демократом у Сенаті, який зустрівся з Трампом після виборів».
Гуляли соцмережами не тільки приколи, а й конспірології. Багато хто шукав якихось доленосних знаків під час інавгурації. А хто шукає, той завжди знайде. От, наприклад, увагу одного з дописувачів привернув інший головний убір — кашкет солдата почесної варти.
Щоправда, дописувач і сам не зміг протрактувати, що це за знак. Зате йому взялися пояснювати в коментарях, що головний убір з’їхав, бо хлопця через вітер накрило прапором, який і потягнув за собою кашкет.
Але нам така увага до деталей теж знайома — ми пам'ятаємо, як колись шукали знаків і в тому, що перед Януковичем закрилися двері Верховної Ради в день інавгурації, і в тому, як за Порошенком знепритомнів солдат.