Питання життя та смерті: взяла Leleka на «Євробаченні» ноту чи ні?

Питання життя та смерті: взяла Leleka на «Євробаченні» ноту чи ні?

Відкладіть усі інші теми – саме зараз вирішується доля країни!
Питання життя та смерті: взяла Leleka на «Євробаченні» ноту чи ні?
Питання життя та смерті: взяла Leleka на «Євробаченні» ноту чи ні?
15 Трав 2026
2
6648

Отже, час музичних експертів знову настав. Конкретно — експертів з вокалу, бо маємо дилему: спозорила нас усіх Вікторія Лелека чи нє? Бо ж виступ на «Євробаченні», як ви самі розумієте, не якась там дурістіка, а подія глобальної ваги, де кожна дрібниця безпосередньо впливає на долю країни. 

Нагадаю, коли ви раптом не стежите, то напередодні відбувся другий півфінал «Євробачення», де виступили Вікторія та бандурист Ярослав Джусь. 

Раніше на репетиції Вікторія була щось не дуже впоралася з тою складною нотою, яку треба було довго тягти. Ну і, канєшно, це неабияк збурило зрадоньку після Нацвідбору, коли товариство різко розділилося на захоплених фанатичних фанатів і затятих критиків, які вважали, що пісня слабка, треба було вибирати Jerry Heil, а тепер опозоримося, не пройдемо навіть у фінал, і всі будуть тицяти на нас пальцями. Протистояння посилювалося і перейшло в крайнощі: «Leleka — це ганьба, і ми не будемо її підтримувати» та «Всі хто критикує Leleka — притрушені зрадофіли». 

Упс, пройшла. Обговорювати тут стало нічого, хоча....

Хай там як, дискусія пішла у бік «витягла чи ні?». Думки — розкішні! Ось типова історія: 

Але загалом експертна спільнота у тредсі знову розділилася, бо така вже експертна тактика.

А хто не міг дати професійної оцінки вокалу, той клепав меми. 

А взагалі ваша Антоніна вчергове офігіває від того, наскільки мегасерйозно частина українців ставиться до «Євробачення». Наче це не фанова подія, від якої треба отримувати задоволення й автоматично підтримувати своїх учасників, а якийсь просто фатум, глобальне явище, помилка на якому коштуватиме нам усім життя, долі та перемоги у війні. І це ж уже скільки років не можемо вспокоїтися. Тому одягну мерщій біле пальто і погоджуся з наступними авторами. 

Так що, панове, ви як хочете, але я все ж пропоную якось простіше до цього всього ставитися. Попереду фінал, так що 16 травня побачимося знову в нашій веселій компанії. 

«Антоніна»
Теги
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Ярослав Тарасенко
24 дн. тому
Пане Олександре, на Євробачення можуть повернути русню. Не підтримую я це рішення
Олександр
25 дн. тому
В сенсі простіше ставитись?! Це найбільша музична подія в Європі, яка буває лише раз на рік! І Україна завжди тримає планку. І найголовніше, що на відміну від підарських олімпіад чи футболу, на Євробаченні нема русні!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Як то кажуть, хто любить, повинен розділити участь того, кого любить.
05 Черв 2026 18:00
2 935
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Ми в «Антоніні» вигребли з хати вже всі носовички.
10 Трав 2026 13:30
11 328
Тамара
«Антоніна»
«Якщо у них немає хліба, нехай їдять тістечка!». Здається, у нас із вами з’явилася своя Марія-Антуанетта.
05 Трав 2026 18:00
8 910
Тамара
«Антоніна»
Антоніна представляє вам нашу нову авторку – мою подружку Тамару! Я їй якось пожалілася, що стільки всього несеться і мені самій просто неможливо все це охопити. А оскільки Тамара також розуміється на срачах і внутряках наших із вами шоубізу, медіа та культури, то погодилася мені допомагати. Тому знайомтеся.
28 Квіт 2026 09:00
7 372
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Антоніна щиро співчуває колезі. Але життя — біль.
07 Січ 2026 21:00
10 072
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду