Гумором по голові

Гумором по голові

Ваша Дуся побувала у спорткомплексі «Чайка», де Андрій Молочний та Сергій Притула знімали четвертий цикл скетч-шоу «Файної Юкрайни» (Новий канал). Представники мас-медіа спостерігали за розвитком сюжету однієї з мініатюр. У березовому гаю журналіс
Гумором по голові
Гумором по голові
20 Лют 2009
0
19963

Ваша Дуся побувала у спорткомплексі «Чайка», де Андрій Молочний та Сергій Притула знімали четвертий цикл скетч-шоу «Файної Юкрайни» (Новий канал). Представники мас-медіа спостерігали за розвитком сюжету однієї з мініатюр. У березовому гаю журналіст Інокентій Бест (Притула) брав інтерв'ю в першого українського Рембо (Молочного). Рембо бився з уявними ворогами в палаючій клітці, демонстрував грізний рик, вправно розмахував ногами й, як яструб, стрибав до Притули-Інокентія. «Журналіст» хвацько задавав питання - з виразом обличчя, що передавало особисте ставлення до роботи. Кінцівку не розповідатиму, щоб вам було цікаво дивитися.

Я трішки налякалася, але, як тільки оператор сказав «Стоп!», хлопці перетворилися у нормальних людей. Саме в таку хвилинку їхнього світлого розуму я підійшла до Сергія Притули побалакати й заодно розім'ятися.

- Три цикли ви писали сценарії до скетч-шоу разом із Молочним. Навіщо було у четвертому циклі залучати близько дев'яти авторів?

- Ні, насправді, не всі три цикли ми прописували самі. Перший був повністю прописаний Притулою й Молочним. У другому - більшість було прописано нами. У третьому циклі половину зробили наші автори. Оскільки ми з Андрієм ще співпродюсери цього проекту, у нас лежить багато речей стратегічного значення. Якщо займатися... і швець, і жнець, і на дуді грець, просто фізично на все не вистачає часу. Тим більше, що кожен з нас задіяний у інших проектах, і суміщати все дуже важко. Тому, в принципі, та авторська група, яка зараз із нами співпрацює, нас повністю задовольняє. Якщо є хороші автори, що хочуть працювати і заробити гроші - вперед, ми чекаємо.

- Ви працюєте в «Підйомі» ведучим, тут теж граєте журналіста. Переносите в «Файну Юкрайну» комедійні ситуації з «Підйому»?

- «Підйом» до Інокентія Беста та Зиновія Пипки фактично ніякого відношення не має. Ці образи беруться з життя та різних ситуацій. От сьогодні Андрюха розповідав момент, коли по одному з каналів якийсь журналіст, молодий пацан, стояв і говорив у камеру (розмовляє як Інокентій Бест. - «Дуся».): «Ну от сьогодні на базарі великі учєнія пожарників. З цього приводу я згадую такий анекдот...» Розказує цей анекдот. Ну це реально ржачно. Так само, як і інші образи. Я колись зайшов із друзями в кафешку випити чаю, поговорити. Заходить два чорта з бейджиками, в галстуках. От вилиті менеджери, яких ми зображуємо у своєму скетч-шоу.

- Царенко з Єфросиніною відкрили «ENJOY Продакшн». Пропонують вам із Молочним співпрацювати?

- Комерційна діяльність нашого партнера Дмитра Царенка поза проектом «Файна Юкрайна» та «Підйом» - це його особистий бізнес-проект, до якого ми не маємо жодного відношення. Він серйозний бізнесмен, дуже потужний менеджер. Якщо у них налагодиться співпраця з Єфросиніною, то я буду лише плескати такому тандему. Маша теж, грубо кажучи, не перший день на телебаченні. І робота з такою топовою ведучою - це тільки в плюс. Якщо будуть пропозиції від Дмитра Царенка чи від Маші Єфросиніної стосовно співпраці, ми обов'язково їх розглянемо. Чесно кажучи, у нас роботи вистачає. Ми готуємо ряд спецпроектів, пов'язаних із «Файною Юкрайною». Це ще вилами по воді писане, але, я думаю, якщо все буде гаразд, то весною ми спробуємо зробити щось дуже цікаве, пов'язане з нашими героями.

Притула розповів, що поки я їхала, вони з Молочним мали вільний час й встигли придумати ще одну мініатюру й швидко її відзняти в полі, недалеко від березового гаю. «І тебе дочекалися, і час вбили», - із задоволенням сказав Сергій.

Четвертий цикл «Файної Юкрайни» стартуватиме 22 березня. Молочний та Притула, крім існуючих персонажів, гратимуть ще декілька нових. Хлопці перетворюватимуться на олігархів Бориса Гнатовича та Альошеньку, на футбольних фанатів та армяно-єврейське сімейство. У мініатюрах про «файноюкрайнських» підлітків у кадрі будуть демонструвати свої таланти запрошені молоді артисти.

Побачимо, що з усього цього вийде.

Дуся.

Сергій Притула радіє зимі

Гарячому Рембо гаряче місце

Сергій Притула в образі журналіста

Ексклюзивна інформація для «Файна ТБ»

Рембо виявився балакучим

Ось як треба проявляти оптимізм на робочому місці

Андрій Молочний тренується ходити на Місяці

Останні приготування перед тренуваннями

Фото Павла Старостенка

Теги
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
ДУСЯ
В декабрьском номере «Эсквайр-Украина», посвященном "Героям и злодеям" этого года, среди прочего отмечено, что из-за поведения модели, то есть Романа Скрыпина, впервые была отменена фотосессия в журнале. Я, разумеется, решила разузнать, что
24 Лист 2014 13:40
4 781
ДУСЯ
Как вы уже знаете, редакция «Эха Москвы» встречалась вчера с акционером, главой «Газпром-медиа холдинга», владеющим 66% акций радиостанции, Михаилом Лесиным в связи с конфликтом, развернувшимся вокрут твита ведущего радиостанции Александра Плющева. К
19 Лист 2014 17:05
3 803
ДУСЯ
Новости канала ICTV «Факты» отметили свое 14-летие, и похвалили себя в эфире как могли: показали сюжет о том, как менялась программа за это время, а коллеги, бывшие и настоящие, расточали комплименты команде. Особенно впечатляющей была похвала Але
19 Вер 2014 13:51
3 017
ДУСЯ
Как уже писала Дуся на прошлой неделе, с 3 сентября под слоганом «Проверка на совесть» на телеканале «1+1» стартует авторский проект Ольги Фреймут. В новом реалити-шоу, которое называется «Инспектор Фреймут», ведущая будет инспектировать всевозможн
06 Серп 2014 09:11
16 476
ДУСЯ
В воскресенье вечером, сразу после выпуска итогового выпуска новостей «Подробности недели» на телеканале «Интер» состоится премьера авторского телепроекта Евгения Киселева «Диалоги». Об этом Дусе рассказал замдиректора по развитию новостийного про
05 Лип 2014 17:09
4 703
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду