Не комарами єдиними! Такер Карлсон повідав про бойових кліщів, яких начебто розробили американці
Постійна рубрика «Tucker — Россия24» з вересня минулого року надійно постачає проросійський, зокрема цілеспрямовано антиамериканський, контент для російського глядача, якому невтомно нагадують з телеекранів, у якій процвітаючій країні вони живуть і які агресивні й нещасні американці.
Звісно, переїжджати в Росію — нема дурних. Тому свої інтерв'ю Такер пише в затишній студії у США. Але порядок денний Москви відпрацьовує невтомно.
18 травня вийшла нова програма. При цьому аналогічний ролик без російського перекладу доступний на власному ютуб-каналі журналіста та випущений ще 10 травня. Тобто ексклюзивами Карлсон не планує росіян балувати. Просто його випуски перекладають для росТБ.
В анонсах програми «Tucker» безневинно обіцялося розповісти про хворобу Лайма. В гості чекали авторку книжок і документального фільму про інфекцію, якою люди заражаються через укуси кліщів.
Здавалося б, де путінський фанат Такер, а де наукові медичні теми? Нонсенс. Але ні, все нормально. Карлсон продовжує вправно працювати на потрібні Кремлю меседжі. Ми подивились ефір і поспішаємо поділитися враженнями.
Гостею випуску стала авторка книжки «Вкушені: таємна історія хвороби Лайма та біологічної зброї» Кріс Ньюбі.
Такер Карлсон із як завжди скорботним обличчям двадцять хвилин слухав розповідь Ньюбі про те, яка страшна хвороба Лайма і як вона вперше з'явилась неподалік від місця, де свого часу були біолабораторії збройних сил США.
Карколомна історія про бойових кліщів, яких виводили спеціально для того, щоб скидати на ворожі країни. Кріс розповідає, що в одному з інтерв'ю, яке вона брала у військового, той поділився історією, як у 1960-ті роки американці з літака засівали Кубу кліщами.
«Це ядерна зброя для бідних. Винищується населення, але не страждає інфраструктура. Можна вбити десять тисяч людей по ціні трохи більше одного долара», — резюмувала вона.
Також письменниця поділилася таємницею, як, за її даними, науковці вираховували швидкість розповсюдження лабораторних кліщів. Вони, виявляється, опромінювали їх радіацією, випускали в одному місці, а потім з дозиметрами за якийсь час вимірювали рівень радіації і наскільки ширшою стала заражена територія.
Єдиний прокол в ефірі стався тоді, коли гостя зазначила, що програму біолабораторій (існування яких, зрозуміло, не підтверджує жодне офіційне джерело) закрили ще в 1972 році. Але яка різниця, цей нюанс мало хто помітить. А от нове підтвердження для вдячного російського глядача про те, що американці воюють комахами, є.
Та й загалом, російському глядачеві має сподобатись. Усе, як вони люблять: «кляті піндоси» хочуть знищити людей, «бойові кліщі» і радіація. Не переплутайте, якщо що, в Україні вони розробляли «бойових комарів». Ето другоє.