Генератор маячні, нардеп Гривко і його свіжий креатив — податок на бездітність. Це ж було вже!

Генератор маячні, нардеп Гривко і його свіжий креатив — податок на бездітність. Це ж було вже!

Законопроєкт про податок на бездітність ініціатор уже відкликав, але промовчати щодо нього неможливо. Цей матеріал нам писати важко, бо хоч ми і таблоїд, але матюкатися все одно не можна.
Генератор маячні, нардеп Гривко і його свіжий креатив — податок на бездітність. Це ж було вже!
Генератор маячні, нардеп Гривко і його свіжий креатив — податок на бездітність. Це ж було вже!
21 Трав 2024
0
708

«Воно сі ніяк не вспокоїть» (с).

Народний депутат від партії «Слуга народу» Сергій Гривко не втомлюється генерувати абсурдні та обурливі законопроєкти. Його свіжа ініціатива №11264 «Про внесення змін до Податкового кодексу України... щодо створення передумов для поліпшення демографічної ситуації», м’яко кажучи, не знайшла підтримки.

Законопроєкт він відкликає (принаймні пише про це у фейсбуці; на сайті Верховної Ради статус законопроєкту — «надано на ознайомлення в комітетах»).

Може, і відкликає, але при цьому ніяк не заспокоїться, бо продовжує строчити пости з аргументами «за». Розуміємо, важко відмовитися від ідеї, коли вже порахував, скільки можна зрубати з населення.

Це не перша ініціатива Сергія Гривка, яка, очевидно, не матиме продовження. Депутат відомий передусім своїм невтомним креативом законопроєктів, які швидко відкликаються або просто зникають із сайту Верховної Ради. Саме він колись пропонував порахувати і поставити на облік ворожок, тарологів і нумерологів. Це він хотів (разом з колегами) дозволити страти в армії. Це він хотів усадити ув'язнених на велотренажери, щоб ті генерували електроенергію. Тут навіть дотепно не прокоментуєш. Пан нардеп видає найкращий гумористичний (подекуди трагікомічний) контент.

Але у випадку з останньою ініціативою про податок на бездітність творчий підхід Гривка зрадив. Тут натхнення прийшло звідки не чекали. Пів року тому такий самий законопроєкт зареєстровано в Держдумі самі знаєте якої країни. Там депутат від «Единой России» теж демографічними проблемами переймається. Вже, вочевидь, немає такої впевненості, що «баби нарожають». 

Що теж, у свою чергу, зовсім не свіжа ідея. Податок на бездітність існував в СРСР з 1941 року і аж до моменту розвалу Союзу. Його тоді називали «податком на яйця», бо гроші збирали з усіх чоловіків від 20 до 50 років. З жінок же тільки з тих, хто у шлюбі. При цьому давайте разом подякуємо гуманізму Сергія Гривка, який хотів тільки півтора відсотки. В Радянському Союзі забирали 6%.

Цікаво, що сам нардеп Сергій Гривко не спішить покращувати демографічну ситуацію в Україні. Але це той випадок, коли ми цілком підтримуємо його вагання.

Теги
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
А представники бренду нам написали, що дозволяла. Не знаємо тепер, що й думати.
14 Черв 2024 22:50
188 915
Марина Крижня
«Антоніна»
У соцмережах критикують рекламну кампанію «Одна за одну» бренду brabrabra через те, що голосом військових стала Олена Кравець. Банери з акторкою з'явилися в метро.
13 Черв 2024 16:40
10 630
Марина Крижня
«Антоніна»
І як їй тільки вдається завжди виходити сухою з води?
12 Черв 2024 17:20
1 256
Катерина Городнича
«Антоніна»
Скандал зі зверхнім ставленням продюсера Олександра Роднянського до української кіноспільноти відгримів на початку тижня. Але ми не можемо не продовжити.
31 Трав 2024 12:30
3 038
Катерина Городнича
«Антоніна»
Отець Юстин (Юрій Бойко) у своєму стилі «роздав на горіхи» блогеру пану Роману, а заразом і Школі журналістики УКУ.
24 Трав 2024 11:00
3 050
Марина Крижня
«Антоніна»
Дмитро Гордон розхвалював Джері Хейл та Альону Альону («великі молодці, прекрасний номер») і вітав їх з «бронзою» на «Євробаченні». А тоді раптом згадав про Наталію Мосейчук. Якщо ви не зрозуміли стрибок цієї логіки, то зараз поясню.
16 Трав 2024 16:45
287 287
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду