Информационные войска Стеця "Я передал свой рабочий мейл в ФСБ" (ОБНОВЛЕНО)
"Щойно я передав свій робочий мейл у ФСБ.
Ось як це було.
Крок перший. Реєструюсь на сайті "Інформаційне військо України".http://i-army.org/
У формі реєстрації позначаю свій домашній мейл.
Крок другий. Мені на пошту приходить повідомлення від мінстеця, в якому повідомляється, що я зарахований до війська.
Крок третій. Я тисну на лінк, який знаходиться в тілі листа, і в моєму браузері відображається строка скриптуhttp://app.getresponse.com/click.html…&
Крок четвертий. Йду шукати, що це за такий додатокapp.getresponse.com і потрапляю на сайт провайдера поштових розсилок.
Останній, п'ятий крок. Клікаю на розділі "наші офіси" і потрапляю сюди
http://www.getresponse.com/about/our-offices
Серед адрес головних офісів:
GetResponse RU
Krasnopresnenskaya nab.12
pod. 6, of. 731
123610
Moskva
Russia
З чим мене, а також всіх зареєстрованих у мінстеця можна привітати. Завіса. Ми "перемогли" у іформаційні війні, здавшись путіну в полон.
#мінстець
P.S. Для тих, хто не бум-бум у тому, що написано вище, поясню. Офіційний сайт державної української установи, яким керує міністерство інформаційної політики, використовує сервіс розсилки, котрий належить компанії з російським офісом. А отже, хто саме напряму отримує доступ до бази розсилок, можна навіть не гадати.
UPD1: Щойно, при поверхневому аналізі веб-коду стартової сторінки (це можен зробити кожен) виявив, що сайту, як такого нема. Всі сервіси виконує вищезгадана служба getresponse.ru (.com), на що всказує відповідний скрипт. Отже, в нашому розпорядженні звичайний фасад (фейк, муляж, потьомкінська дєрєвня) порталу http://i-army.org, розфарбаваний у кольори, а весь функціонал відданий назовні: у Польщу чи Росію (це достойменно не відомо).
Орієнтовний бюджет цього проекту – щонайбільше 200 доларів. Це реальні витрати на програмування веб-сторінки i-army.org"
Это пост в Фейсбуке Виталья Манько ( Громадянська платформа "Нова країна" уже вызвал бурю эмоций в медиасообществе.
Мы с нетерпением ждем комментариев от министра информации Юрия Стеця и опубликуем их сразу же, как только будет что-то известно.
Министр ответил Манько в фейсбуке:
"Нам правда не треба ніякої протидії від ФСБ. Ми самі вбиваємо себе. Віталій Манько закрийте свій акаунт Facebook, їх офіс є в Москві. Оскільки Вашу фігню поширила велика кількість людей, відредауйте будь-ласка свій допис. Саме той допис де Ви поширили цю маячню, тоді можливо люди, що поширили Ваш допис почують мою точку зору... Тим більше в ньому присутній ТЕГ на мене, значить Ви очікували моєї реакції. Текст нижче:
Інформація поширена окремими блогерами про те, що сервіс GetResponse, який використовується для Інформаційних військ України, є російським — не відповідає дійсності. У цьому можна переконатись безпосередньо відвідавши офіційний сайт компанії за адресою http://www.getresponse.com/about Там, зокрема, зазначено, що компанія була заснована у 1999 році поляком Симоном Грабовським. Сьогодні GetResponse має чимало представництв по світу, в тому числі і в Росії, як і інші провідні світові кампанії, наприклад, Google та Facebook.
Враховуючи, що підрив довіри до українських інформаційних проектів є інтересом російських спецслужб, просимо користувачів соціальних мереж та журналістів бути уважними.
Ми поважаємо приватність наших активістів, саме тому просимо винятково електронну адресу та ім'я", - написал Стець.
Дуся
Фото facebook, Виталий Малолетка