«Залізти в душу Мейхер і в труси Фаготу». Режисер Олег Боднарчук описав свою версію «тупої» глядачки «1+1»
![«Залізти в душу Мейхер і в труси Фаготу». Режисер Олег Боднарчук описав свою версію «тупої» глядачки «1+1»](/doc/images/news/archive/2021/225037/ArticleImage_225037.webp)
![«Залізти в душу Мейхер і в труси Фаготу». Режисер Олег Боднарчук описав свою версію «тупої» глядачки «1+1» «Залізти в душу Мейхер і в труси Фаготу». Режисер Олег Боднарчук описав свою версію «тупої» глядачки «1+1»](/doc/images/news/archive/2021/225037/i75_ArticleImage_225037.webp)
Олег Боднарчук повідомив свою аудиторію про запуск нашого медіатаблоїду «Антоніна». Дякуємо за рекламу. Але, схоже, це слугувало лиш приводом черговий раз пошпетити колегу Володимира Завадюка. Вже й не знаємо, що там у них за стосунки, але стежимо з цікавістю. Пан Олег узагалі в нас любить пройтися з критикою, за що ми його і не думаємо засуджувати. Але повернімося до «Антоніни».
«Ця назва — іронія над створеною генеральним продюсером розважальних програм на “1+1” Володимиром Завадюком жінкою, яка втілює усю аудиторію каналу», — пише Олег Боднарчук. Ну і додає, що на каналі свою типову глядачку бачили, м’яко кажучи, не надто розумною.
«Антоніна — невишукана, недалека, забіткана проблемами життя в Україні жінка з золотим зубом, перепаленим волоссям, але зі своїм контейнером на базарі, де виставлене зимове взуття на цегейці турецького виробництва. У Антоніни є трохи грошей, вона є потенційним споживачем кока-коли, прокладок, еспумізану і мілки, тому вона є об’єктом реклами у програмах, які виробляє її творець Завадюк».
![](/doc/images/news/archive/2021/225037/photo_5242403074402802265_x.jpg)
Одна підписниця так прокоментувала цей допис Боднарчука: «Можливо, я помиляюсь, але це не Завадюк створив. Антоніна це зі “Сніданок 1+1”. І придумала її Юля Жмакіна з командою. І потім вона розлетілася по продакшену)».
![](/doc/images/news/archive/2021/225037/photo_5242403074402802266_x.jpg)
Олег цілковито має рацію. Назва нашого медіатаблоїду базується на доволі відомому серед телевізійників мемі про «домогосподарку Антоніну». Він народився чотири роки тому після того, як керівники «1+1» заявили, що свою глядачку називають Антоніною. І що «“Плюси” — це і є її чоловік, від якого вона хоче дітей». У цьому мені типова аудиторія каналу описувалася приблизно так, як і пише Боднарчук. Просто режисер це перетворив на справжню історію. Можливо, відштовхуючись від історії, яку придумали ми.
Антоніна стане персонажкою нашого видання і писатиме огляди серіалів та шоу. Вона — колишня медійниця, яка давно покинула цю роботу, але пам'ятає про всі її тонкощі. Антоніна дивиться телевізор разом зі своєю свекрухою, але в нас вона зовсім не тупа, а дуже навіть навпаки. Ось вона сама розповідає у своїй невеличкій біографії: «Мене ж бісить, що кілька років тому моє ім’я для колишніх колег перетворилося на мем. “Тупі серіали для антонін”, “антоніни це схавають”, “антоніни зараз вам наголосують”.
Однак про Завадюка в нашій історії мова не йшла. Ми взагалі достеменно не знаємо, хто саме на «Плюсах» вигадав цю Антоніну. Але Боднарчук — знає. І показує пальцем на Завадюка. Хоча й робить це, все ж, іронічно.
«На Антоніну завжди потрібно було молитися, щоб вона у прайм-тайм увімкнула саме “1+1” і окрім незамисловатого контенту наїлася ще й реклами усіх товарів і послуг і щоб усі зароблені на цегейці гроші витратила на бігмак-меню і солпадеїн. Хоча сам Завадюк по ночах молився іншим богам, оскільки він зовсім не схожий, скажімо, на чоловіка Антоніни — таксиста у кожзамі, що полюбляв носити шкарпетки під сандалями — продюсер продакшну харчується не в Макдональдсі, носить одяг модних брендів, їздить не на “дев’ятці”, а на сучасному “мерседесі”, який ще пам’ятає мазню ще колись трендової подруги Соні Морозюк, тобто абсолютно далекий від того комбікорму, яким кормив Антоніну. В цьому, напевне, є велика драма і трагедія, яку Володимир переживає: прірва між тим, що роблю, і що насправді люблю».
![](/doc/images/news/archive/2021/225037/znimok-ekrana-2024-04-10-205510.jpg)
Також Боднарчук доволі цікаво описує зміни української телевізійної аудиторії після повномасштабного вторгнення. Бо вони справді серйозні: загалом глядачі вже не хочуть дивитися російськомовні серіали, зацікавилися документальною публіцистикою і прагнуть нових сенсів. А телевізійники мають під це підлаштовуватися.
«Так сталося, що війна поранила Антоніну, і з кожною ракетою чи дроном-камікадзе вона втрачала цікавість як до легковажного контенту, так і до солпадеїну, розуміючи, що біль втамувати — це не вилікувати причину хворобу. Антоніна вперше за багато років задумалась, і це стало крахом для бездумного контенту на “1+1”, а “думаючий” продукт цей продакшн виготовляти не вміє.
Свята Антоніна деякий час хворіла від ожиріння і сильно горювала та в кінці кінців вмерла. Місце Антоніни біля теледивайсу зайняла її краща подруга — Марина, що вже не така дурна і поверхнева: їй не цікавий ні Винник, ні Полякова, ні Дзідзьо, ні танці, ні голос на “Плюсах”. Вона пішла в театр, в ютуб, в кіно… Там більше осмислених відповідей на проблеми сьогодення», — пише Боднарчук.
![](/doc/images/news/archive/2021/225037/znimok-ekrana-2024-04-10-205524.jpg)
Що ж, доволі цікава інтерпретація подій на нашому телебаченні.
Фото: телеграм-канал «Територія Б»