Яким був найпопулярніший емоджі від глядачів під час трансляції «Євробачення»
Своїми показниками з нами ексклюзивно поділилася компанія Megogo. Коли ви дивитеся контент на цій платформі, то вам пропонують з ним взаємодіяти. Цю функцію запустили в 2020 році та поновили наприкінці 2023-го. Є квізи, опитування та емоджі. Глядачі також бачать, як реагують інші.
Наприклад, під час перегляду шоу «Хто хоче стати мільйонером?» на ICTV можна було відповідати на запитання ведучого і на ділі показати, що ви — не просто диванний експерт. Зараз це можна зробити (і навіть щось виграти) під час програми «Я люблю Україну» на ТЕТ. А ще можна вгадувати треки на шоу «Пісня мого життя» на «Плюсах».
Під час фіналу «Євробачення» ввели тематичні штуки. Серед них були і запитання з правильними/неправильними відповідями, і можливість висловити свої вподобання.
Маркетинг-директорка Megogo Валерія Толочина розповіла нам, як виникла ідея такого інтерактиву:
«Цьогоріч під час фіналу Нацвідбору на “Євробачення-2024” користувачі Megogo встановили один з рекордів використання емоджі. Тому ми звернулись до колег із Суспільного з пропозицією розширити формат тематичними квізами з цікавими фактами про конкурс під час перегляду шоу. Дуже вдячні колегам, що ідею підтримали і швидко погодили.
На фіналі “Євробачення-2024” ми дали можливість нашим глядачам отримати унікальний досвід: взаємодіяти з контентом під час перегляду, проявити свої емоції, дати оцінку виступу чи ситуації на екрані та отримати нову інформацію — такого сьогодні не дає жодна інша стримінгова платформа в Україні і мало хто робить в світі».
Отже, оголошуємо показники. Загалом показали майже 426 тис. інтерактивів, глядачі взаємодіяли з 92 тис. Конверсія у взаємодію з інтерактивом — 41,64%, тобто стільки людей побачили його і відреагували. Валерія каже, що це фантастичний результат залученості.
А під час трансляції фіналу «Євробачення» на «Суспільному Культура» глядачі надіслали 1,2 млн емоджі. За день платформа отримала їх 1,5 млн, отже шоу зібрало 77% від загальної кількості.
Найпопулярнішим смайликом став прапор України — 40% від усіх.
Що ж до показників на «Суспільному Культура», то їх оголосив голова правління НСТУ Микола Чернотицький у себе на фейсбуку:
«Середня частка аудиторії трансляції на телеканалі “Суспільне Культура”, що тривала майже 4 години, становила 17,4% за аудиторією понад 18 років у містах з населенням понад 50 тис. мешканців. Під час оголошення переможців пісенного конкурсу частка трансляції в моменті досягла 28,6% (18+, міста 50 тис.+).
Впродовж доби після фіналу на ютуб-каналі “Євробачення Україна” було близько 2 млн 174 тис. переглядів на всьому контенті (влоги, shots, нарізки, експлейнери), а трансляція посіла третю сходинку в трендах українського YouTube. Загалом чотири перші позиції рейтингу займав контент фіналу “Євробачення-2024”. До того ж ютуб-канал перетнув позначку у 200 тис. підписників.
Тільки пряму трансляцію фіналу “Євробачення-2024” на сайтах “Суспільне Євробачення” та “Суспільне Культура” дивилися 226 тис. та майже 143 тис. користувачів відповідно.
Фейсбук-сторінка “Євробачення Україна” отримала понад 140,6 тис. переглядів фіналу “Євробачення-2024”».
Фото: Megogo, фейсбук Миколи Чернотицького