Нарешті у гіків буде конкурс краси. Змагатимуться штучні дівчата
Тут на днях якраз оголосили змагання Fanvue Miss AI. Тобто проводитимуть конкурс краси серед створених штучним інтелектом цифрових дівчат.
Творцям «міссок» самим не обов’язково бути еталонними красунчиками. Достатньо добре фантазувати.
Організатори вимагають від конкурсанток класичної краси та унікальних відповідей на запитання. Типу «Якщо би ви могли змінити світ на краще, що саме ви для цього зробили б?». Так що розслабтеся ті, хто купив підписку на програмки для створення картинок у ШІ і тепер мамчині художники. Недостатньо намалювати свою дівчину мрії із шістьма пальцями на руці, щоби взяти участь. Тренуйтесь. Про кращий світ думайте теж.
Та і взагалі, нічого собі очікування в організаторів. Її тільки намалювали, а вона вже має світ рятувать.
Учасниць конкурсу Fanvue Miss AI оцінюватимуть у трьох категоріях:
-
зовнішність;
-
деталізація традиційно проблемних місць для ШІ — руки, очі (тобто промти оцінюватимуть, перевіряйте там, щоб у текстах не було помилок, і коми були розставлені);
-
кількість лайків в інстаграмі, яку збере конкурсантка.
Судитимуть конкурс дві людини і дві персонажки, створені ШІ.
Ендрю Блок — піар-експерт, Саллі Енн Фоссет — історикиня конкурсів краси. Це справжні люди, а на другій половині суддівської «бригади» зупинімося докладніше.
Айтана Лопес — це 25-річна віртуальна модель, яку вигадали та створили дизайнери з агентства The Clueless. Вони займаються рекламою в інтернеті, тому постійно стикаються з примхами блогерів, яким вони замовляють інтеграції. І от їм спала на думку ідея створити свою інфлюєнсерку, яка була б не лише красивою й цікавою, а й повністю підконтрольною.
Так і народилася Айтана — красуня з рожевим волоссям, ідеальною фігурою, яскравим характером і насиченим життям. Тепер рекламникам ніхто не тріпає нерви.
Айтана має вже більше 300 тисяч підписників в інстаграмі й заробляє десятки тисяч євро щомісяця.
Емілі Пеллегріні — ще одна віртуальна модель із 280 тис підписників в інстаграмі. Щоправда, зараз її сторінка не працює, перезавантажується. Але дівчина має свій профіль також на Fanvue (аналог OnlyFans) — фотографії з відвертостями принесли творцю Емілі понад 10 000 доларів. Він розповів Daily Mail, що описував зовнішність підопічної за допомогою ChatGPT.
«Я запитав ChatGPT, про що мріє середньостатистичний чоловік, і він відповів: "каштанове довге волосся та довгі ноги", тому я зробив її саме такою».
Автор Емілі розповів, що він витрачає на створення нового контенту з дівчиною приблизно 8 годин на день. Хоча його вже спіймали на тому, що він бере фотографії інших дівчат та підставляє голову Емілі за допомогою фотошопу.
Найсмішніше, що в особисті повідомлення до Емілі надходять листи навіть від відомих людей: мільйонерів з ОАЕ, футболістів, борців ММА й тенісистів. Тенденція, правда? Переважно спортсмени. Ну і дубайські хлопці — теж, напевно, пітніють багато.
Таким складом оцінюватимуть нових потенційних штучних блогерок. Перше місце принесе учаснику 13 тисяч доларів, друге — п'ять, третє — дві.
Тож розминайтеся, рахуйте кількість пальців у своїх моделей і не крадіть чужих фотографій.