Головред «Ліруму» Олексій Бондаренко змінює свою роль у виданні. Що ж це робиться?

Головред «Ліруму» Олексій Бондаренко змінює свою роль у виданні. Що ж це робиться?

Робиться те, що трапляється з будь-яким головредом, який любить писати.
Головред «Ліруму» Олексій Бондаренко змінює свою роль у виданні. Що ж це робиться?
Головред «Ліруму» Олексій Бондаренко змінює свою роль у виданні. Що ж це робиться?
9 Лип 2024
0
722

Любить писати, але не може — бо весь час займається адміністративною роботою або вичитуванням текстів інших. Антоніна розуміє цей біль, як ніхто. 

Отже, головний редактор та засновник медіа про нову українську культуру «Лірум» Олексій Бондаренко в соцмережах написав таке. 

«З цього місяця я переходжу до більш стратегічної ролі в LiRoom і хочу віддати більше оперативних задач на нашу потужну команду.

З менеджменту в нас є Яна Кузяк — шефредакторка видання, через яку проходить майже весь контент і інфопартнерства. У нас є Anastasiia Denezh, яка де-факто виконує обов'язки директорки медіа.
Я ж хочу знову почати писати тексти (коли займаєшся операційкою на тексти постійно часу не вистачає), робити ще більше контенту для "Звучить!" і, сподіваюся, таки повернутися до написання книжки "100 українських альбомів". Продовжувати робити "Зорепади релізів", збирати донати та поступово готуватися до другого Підсумкового Зорепаду. Писати й випускати пісні з Black Balloon (тим паче ми зараз розбудовуємо нову студію).
Короч, хочу бути кориснішим для української музики й культури, ніж зараз.

Для аудиторії принципово нічо не змінюється, але для мене — так».

Антоніна пішла до Олексія по роз'яснення й анонси. Особливо щодо ютубу. На «Звучить!» він розповідає, зокрема, про різні яскраві явища в музичній індустрії та пояснює, як воно все працює. Ну, приміром, чому Дуа Ліпа така популярна. 

Отже, Олексій мені відповів наступне. Про сайт:

«Я займаюся "Лірумом" 12 років і, мені здається, прийшов час навчитися делегувати. У мене зараз команда, яка, на мою думку, впорається і з контентом, і з менеджментом, і з економікою видання. Я ж планую долучатися до загального планування й стратегування. Також сподіваюся, що вивільниться час знову почати писати рецензії та аналітичні матеріали».

Трішки анонсів на ютуб:

«Ми продовжуємо нашу серію про феномени світових зірок. Наступними, наприклад, будуть Twenty One Pilots. У коментарях ще дуже просять Лану Дель Рей. Мені ще було б цікаво розібратися з зірками корейської сцени.

Плюс, видно, що наша аудиторія любить наші з Владом подкасти. Вони, звісно, набирають менше переглядів, але й тривають близько години! Тож їх теж будемо випускати. Також думаємо над запуском якихось регулярних форматів, на кшталт огляду новинок, але це ще в планах».

І по книжці. Зараз, до речі, багато людей (не письменників) з різних сфер почали активно писати книжки. Отже, є запит на просвітництво — що і як працює в нашому шоубізнесі, кіно, гастросфері і так далі. 

«У мене була попередня домовленість із великим українським видавництвом, але, на жаль, я так і не зрушив з місця за останні місяці. Хоча мені здається, ми зараз в унікальному моменті для написання "100 українських альбомів" — бо більшість із фігурантів цього дослідження ще можуть від першої особи розповісти про свою творчість».

Ну а поки Олексій думає над книжкою — можна подивитися кіно. У серпні вийде документальний фільм про Назарія Яремчука. І Антоніна обіцяє вам про нього написати, бо вже встигла подивитися. 

ФОТО: фейсбук Олексія Бондаренка

 

«Антоніна»
Теги
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Катерина Городнича
«Антоніна»
Ви ж уже, напевно, прочитали розслідування журналістів «Слідства.Інфо». Або подивились їхнє відео. Тож нумо разом злословити.
23 Лип 2024 14:00
586
Катерина Городнича
«Антоніна»
Їй було 53 роки. Дев'ять із них вона боролася з раком грудей.
14 Лип 2024 23:00
105 975
Катерина Городнича
«Антоніна»
Про нові межі дозволеного в ефірі. Чи можна ведучим мати звичайні емоції?
13 Лип 2024 19:30
1 453
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Сьогодні ваша Антоніна буде розповідати про театр.
11 Лип 2024 22:30
2 799
Ольга Чорна
«Антоніна»
Вона залишається в Україні, де збирається народжувати, створювати картини й писати книжки.
10 Лип 2024 14:30
1 658
Катерина Городнича
«Антоніна»
Нам не вдалося знайти жодного важливого британського медіа, яке би не розповідало про російську ракетну атаку і, зокрема, про «Охматдит».
09 Лип 2024 14:31
1 701
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду