Сіськадовськ нічого не навчив. «95 квартал» знову втрапив у скандал через свій номер

Сіськадовськ нічого не навчив. «95 квартал» знову втрапив у скандал через свій номер

На ютубі з'явився великодній випуск «Єдиного кварталу». Якщо до жартів кварталівців про скупих чоловіків або жінок, які витрачають їхні кошти, ми вже звикли, то сценка про поцілунки голови ТЦК зі своїми підлеглими мене трошки шокувала.
Сіськадовськ нічого не навчив. «95 квартал» знову втрапив у скандал через свій номер
Сіськадовськ нічого не навчив. «95 квартал» знову втрапив у скандал через свій номер
6 Трав 2024
4
17477

На початку концерту «Квартал 95» подякував нашим захисникам і захисницям, працівникам ДСНС, прикордонникам, усім, хто наближає перемогу, і всім, «хто жостко їб*шить русню». На екрані з'явився QR-код зі збором на дрони. До слова, зараз там зібрали майже 150 тисяч, а мета — 500 тисяч. І щось тут не сходиться. Бо далі нам покажуть «прекрасний» номер про голову ТЦК.

До цього ми повернемось, а зараз скажу два слова про концерт на ютубі. Він складався з номерів, де так чи інакше висміювали людську тупість і несмішно жартували про стереотипи. Ну знаєте — типовий гумор «Кварталу». Радує тільки те, що їхні номери не такі довгі й затягнуті, як номери «Дизель шоу», які ніби безкінечний нічний кошмар, де тобі жартують про цицьки, секс-працівниць та алкоголіків.

У «Кварталу 95» гумор (чи як це назвати) трішки лайтовіший. Наприклад, «Всі жінки зійшли з розуму, коли в Києві відкрилася Zara» — це номер про те, що дівчата бездумно витрачають кошти (не свої, а свого масіка) на одяг. Мовляв, відкрилася Zara — і всі озвіріли.

А «Пісня про модний жіночий тренд» — це переписана пісня «Гуцулка Ксеня», яку виконали Євген Кошовий і Марта Адамчук. Про який же тренд вони співали? Про те, що жінки п’ють каву з корицею по четвергах. По-перше, взагалі-то чоловіки теж пили (у соцмереж Х можна знайти безліч жартів на цю тему), а по-друге, це вже й неактуальна тема.

Отож у пісні нам співають, що гуцулка Ксеня найбагатша в Карпатах, у неї дім поміж озер, має сукню від Версаче, кольє з діамантами, — усе тому, що вона п’є каву з корицею. Але насправді її чоловік будує будинок сусіду вдень, таксує вночі, навчає лижників, збирає чай — коротше, займається всім, щоб заробляти гроші й щоб Ксеня мала що витрачати на свої забаганки. А потім чоловік задовбався працювати й вирішив пити (жарти про алкоголь, ну ви зрозуміли). Отож і в номері про Zara, і в цій пісні нам показують жінок, які сидять на шиї в чоловіків.

Але приготуйтеся й відкладіть свої пасочки, бо може почати нудити. Зараз я вам розповім про зірку цього великоднього випуску — номер з назвою «Начальник Рівненського ТЦК шифрується від російських шпигунів».

Пам'ятаєте, була ціла історія про вже тепер ексначальника Рівненського міського ТЦК, який цілувався з жінками? Коротко нагадаю. У телеграм-помийці Шарія (прокремлівського пропагандиста) поширили відео з прихованих камер з кабінету цього начальника, а деякі медіа написали новини на цю тему. Не заблюрили обличчя жінок на відео, навіть дехто пішов далі й написав ім'я його дружини та виклав фото його родини з сином.

Про те, що ж було не так із висвітленням цієї новини, говорили медіаексперти, юристи, представники Інституту масової інформації ось тут. Ну а «Квартал», вочевидь, не читає, що ж пишуть фахівці, тож може використовувати цю історію у своїх номерах. У підводці нам кажуть: «А я думаю, що якщо керівник так сильно любить своїх підлеглих, то на те є свої причини».

Отже, три працівниці у формі, яких грають Ірина Сопонару, Олександра Машлятіна та Ольга Жуковцова. Ольга подивовано розповідає, що її хотів поцілувати начальник, Олександра та Ірина з неї ржуть (ну, погодьтесь, завжди дуже «смішно», коли тебе на роботі намагається поцілувати начальник). І Сопонару пояснює, що місяць тому хтось встановив жучки й камери відеоспостереження в кабінеті, а «Олександр Вікторович вважає, що це російські спецслужби». Далі додає: «Він задля конспірації придумав таємний геніальний шифр — ДПО». Машлятіна уточнює: «Дотики, Поцілунки, Обіймашки».

Далі вони розпитують, що він робив, чи мацав за дупу, чи ліз цілуватися. Сопонару коментує це так: «Це виходить, що він хотів тобі дати дуже серйозне завдання. Щоб ти пішла в ГУБ — Головне управління безпеки, і передала їм документи по комплектації. Ти — панікерша». Цікаво, в чому тоді сенс цих шифрів, якщо вони називають уголос, що вони означають (наприклад, якийсь із поцілунків означає, що можна користуватися службовою машиною).

Приходить голова ТЦК Олександр Вікторович, якого грає Андрій Рибак. І знаєте, що в цьому номері ще погано, окрім того, що він узагалі існує? Сценаристи використали справжнє ім'я та по батькові ексначальника Рівненського ТЦК Олександра Ярмошевича, який зараз на фронті. Акторки виступають у номері під своїми справжніми іменами. Чому не можна було Рибака лишити Андрієм? Можливо, щоб показати ще більше зневаги до Ярмошевича. Дякуємо, що хоча б його прізвище не називали.

У номері начальник починає по черзі цілуватися з дівчатами, інколи навіть майже одночасно. Наприклад, поки Машлятіна цілує його і вже буквально висить на ньому, повністю закинувши ноги, Сопонару підходить і лізе язиком до його вуха. Пояснює це так: «А, ну це я йому — ухилянти». Можу сказати, що цей жарт притягнутий за вуха. Чи краще за ухи.

Нам пояснюють також, що Вікторович класний і хоч колись і заразив усіх герпесом, проте такий спосіб передачі інформації надійний. Одного разу він допоміг визначити шпигунку — у неї була російськомовна щелепа (так, начальник це зрозумів через поцілунки — «язиком вичислив»).

Коли Жуковцова з ним знайомиться (вона новенька) і простягає йому руку, начальник ТЦК каже: «Давайте без цього. Просто приберіть. Я одружений чоловік. Ви що, хочете, щоб тут, на роботі, говорили, що я дівчат за руки мацаю? Давайте без цих вольностей. Зберігайте субординацію. Я ваш керівник, ви моя підлегла, зрозуміло?».

Ну і в кінці підходить дівчина з іншого відділу, яку грає Анастасія Оруджева. І вона кладе голову начальника ТЦК у своє декольте. І ялозить обличчям Вікторовича по своїх грудях. А Сопонару пояснює, що це в них якийсь свій шифр. Не вистачало тільки, щоб прийшов якийсь військовий (бажано чоловік) і помацав начальника ТЦК за піструн. Для повноти картини, так би мовити. Сценаристи «Кварталу», беріть на олівчик.

Якби вигуки «фу» і «бе» потрібно було проілюструвати, я показала б саме цей момент з номера. Не можна так псувати апетит на свята. А якщо серйозно, то це жахливе знецінення загалом військовослужбовців — як чоловіків, так і жінок. До речі, кампанія пропагандиста Шарія, який першим виклав відео з головою ТЦК, була спрямована на дискредитацію українських військових.

І знову ж у номері бачимо тему сексизму (мало в нас знецінюють жінок у війську чи домагаються їх на роботі — треба більше про це жартувати). Та згадки про ексголову Рівненської ТЦК, який після скандалу пішов з посади, а його сім'я (дружина та син) може мати проблеми з репутацією.

Голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим'юк уже висловилася у фейсбуці щодо цього номера. Вона написала: «Тільки недавно поговорили ж про це... Не знаю, як іще треба, щоби дійшло... Збирали "творців", проводили круглий стіл — понад 120 медіа було, говорили про неприпустимість оцього лайна». Додала, що ніхто не поцікавився, навіщо цю тему розігнали та що було з дитиною воєнкома. І лишила лінк на інтерв'ю з ним.

Після того, як головна редакторка «Антоніни» Лєна Чиченіна опублікувала скриншоти з номера «Кварталу» з анонсом мого огляду, журналістка та політична оглядачка Марина Данилюк-Ярмолаєва написала пост про цей номер у своєму фейсбуці.

Вона пише, що «Квартал» знову пробив дно, акторки Оруджева та Сопонару «опошлили» жінок із Рівного, і розповідає про долю ексначальника ТЦК.

Ну а політичний сатирик та автор музично-політичних пародій Богдан Процишин написав у фб пост: «А працівники ТЦК не хочуть (в рамках корпоративної солідарності) відвідати концерт "Кварталу"?».

Отож з коментаря Ольги Герасим'юк ми зрозуміли, що сценаристам «Кварталу» все одно. Вони продовжуватимуть писати кринжові сценарії. А як щодо самих акторів та акторок — чи їм нічого не муляє, коли вони дякують військовим, а на середині концерту показують номери, що їх дискредитують?

Фото: кадри з шоу «Єдиний квартал»

«Антоніна»
Теги
Коментарі
4
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Тарас
18 дн. тому
Номер звичайно фуфло, але Антоніна, як ресурс, який мав би розумітись на медіарозкладах і медіатусовці - смішить, коли наводить як реакцію "оглядачів" думки Процишина чи Данилюк, коли всі знають з яким політичним табором скажемо так, дуже близькі ці "незалежні оглядачі", яким насправді пофіг був би номер, якби не шанс шльопнути по всій вертикалі від "Кварталу" і вгору самі аж знаєте куди. Це якби ви робили огляд на якийсь кринж каналу Прямий, наприклад, і подавали експертні думки "оглядачів" штибу Сергія Іванова, або сатириків з Байрактар ТБ). Ну, камон).
Alex
18 дн. тому
Старые, вышедшие в тираж Лигачевы-Чиченины корчат из себя очередную комиссию по морали. А на самих печати негде ставить
Sahar
20 дн. тому
Прокацапське бидло ...
Михайло
21 дн. тому
А чому "Сіськадовськ" мав навчити? Хіба хтось поніс якісь відчутні репутаційні чи фінансові втрати?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Марина Крижня
«Антоніна»
Гумористичний канал хоч і нечасто випускає великі шоу, регулярно робить годинну «Небезпечну передачу», яка може втішити тих, хто страждає від дизеквартального гумору
10 Трав 2024 17:20
1 552
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Поки на ньому можна подивитися тизер і три відео.
06 Трав 2024 10:00
2 855
Марина Крижня
«Антоніна»
А також розповів про генпродюсера «Ліги сміху» Наума Барулю, який має російське громадянство.
03 Трав 2024 22:00
1 321
Марина Крижня
«Антоніна»
Актор, найсексуальніший митець за версією премії «Золотий ліфон», голос Радіодиктанту національної єдності 2023 року дав інтерв'ю Сергію Лиховиді. Поговорили про театральну реформу, міф, який допоміг популяризувати театр, і кіно.
03 Трав 2024 11:55
755
Марина Крижня
«Антоніна»
«Ви просили – ми зробили. Це поки не "Хата на комбата", але не все одразу», — йдеться в дописі під відео. З нетерпінням чекаємо, а поки що оглядаємо нове шоу «Бажаю смачного», де молодший сержант Володимир Кравчук разом із цивільними гостями тестує різні сухпайки.
01 Трав 2024 09:00
918
Катерина Городнича
«Антоніна»
Роман Скрипін сходив до стендапера Олега Лузанова на подкаст. Виголошували тости, випивали за Громадське і Суспільне. За 5 канал не пили, але говорили. Виявляється, створення всіх цих медіа – заслуга Скрипіна. Згідно з його ж ностальгійними спогадами.
29 Квіт 2024 18:30
2 342
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду