Робота для тих, хто любить біль та приниження. Оголошення шефкухаря бурхливо обговорюють у соцмережах

Робота для тих, хто любить біль та приниження. Оголошення шефкухаря бурхливо обговорюють у соцмережах

Більшість коментаторів сходяться на тому, що дідька лисого пішли би працювати до цього чоловіка.
Робота для тих, хто любить біль та приниження. Оголошення шефкухаря бурхливо обговорюють у соцмережах
Робота для тих, хто любить біль та приниження. Оголошення шефкухаря бурхливо обговорюють у соцмережах
18 Лист 2024
1
4400

Євген Михайленко — засновник раменних Food vs Marketing. Ресторани доволі відомі, як і сам шеф. Зокрема, його знають як людину, яка не надто добирає слова. Це м'яко кажучи. Якщо він вирішить, що ви повинні піти проміж сідниць, то ви туди підете. Навіть якщо ви гість його закладу. 

Так ось, пан Євген шукає сушефа. Точніше, «су-шефа, бл*дь». Каже, що не може знайти вже 10 років. Хмм, а шо таке?

Ваша Антоніна, звісно, знає, що знайти хорошого спеціаліста справді непросто. Ну а ресторанний бізнес доволі складний, і там потрібно бути не лише вправним кухарем, а й добре організованою та стресостійкою людиною. Тому настрій Євгена розуміємо на усі 100%. Але нам у редакції просто цікаво: наскільки така форма комунікації може бути ефективною?

Судячи з коментів під цим дописом — не дуже. Люди переважно мають два аргументи. Перший — справді професіонал з великої букви П не буде терпіти такого ставлення і пошле нашого поважного Євгена ще далі, ніж сам Євген посилає пи*здюків до 30 років. Друге — для таких вимог занадто мала зарплата і занадто тривалий випробувальний термін. Часом можна побачити й третій. Оголошення хороше, бо чесне. 

А ось і комент власника видавництва «Фоліо» Олександра Красовицького, який теж постійно потрапляє у скандали. Переважно через низьку якість своїх книжок. 

Ще обширніша картинка на сторінці маркетологині Поліни Левицької. Вона теж зацікавилася питанням ефективності такої комунікації і запитала у своїх френдів, що вони про це думають. І думають вони переважно те саме, що люди під дописом самого Євгена. 

Один з коментаторів пригадав скандал з Євгеном Михайленком, який трапився у 2021 році. 

Справді, одна з гостей його ресторану зробила негативний відгук про рамен, який замовила в ресторані Михайленка. В принципі, нормальна практика. Тим паче, не сказати, що допис був у якійсь агресивній чи некоректній формі. 

 

А ось сам шефкухар відреагував на це у значно бурхливішій формі.

А потім ще й допис накатав. Пан Євген вирішив просвітити панство, що таке правильна критика. Однак справа в тім, що гості ресторану — це не професійні критики і не претендують на це. Але, знову ж, тоді всі дискусії крутилися саме навколо стилю комунікації, яка нагадувала продавців у радянських магазинах. 

Шефкухар вжив усі стандартні претензії, які зазвичай можна почути в наших соцмережах: мої критики — це хейтери, які хочуть похайпувати, і саме це є причиною негативних відгуків. А ще це боти. А ще ця критика неконструктивна і непрофесійна. Те, що гостям щиро можуть не сподобатися страви, — це навіть не припускається.

Зазвичай такі історії ми всі спостерігаємо, коли чиєсь незадоволення торкається зірок шоубізу, блогерів чи кінематографістів. І ось які спостереження у вашої Антоніни. Без прив'язки до того, хто правий, а хто винуватий. Більшість ось таких реакцій є справжнім фіаско з погляду комунікації та PR. 

Замість грамотно розрулити ситуацію максимально на користь собі і своєму бізнесу, люди починають діяти емоційно та нераціонально. Вигрібаючи дедалі більше негативу. І тут щоразу постає питання: їм важливіше побитися в істериці чи захистити свій бізнес або репутацію? Таке враження, що поки перший варіант у нас обирають частіше. 

Частково це можна зрозуміти. Ну ось я, наприклад, чула одного разу таку претензію до пасти: «Фу, вона шо, недоварена?». Тут гріх не вибіситися. Але це легкий шлях, бо значно складніше у спокійній чи іронічній формі пояснити гостям, що то al dente, а не недоварене. Те саме з «недосмаженим» стейком, бо чула й таке. 

Не знаю, на місці Євгена Михайленка разом із сушефом я б іще серйозно задумалася над фаховим ейчаром та комунікаційником. Але з ними проблеми — їх треба слухати. А судячи з численних випадків, людей на ці посади нерідко наймають не для роботи, а для галочки. 

Та пропри все, ми бажаємо Євгенові успіхів у пошуках людини в команду. А цій людині — здоров'я і ще раз здоров'я.   

Фото: фейсбук Євгена Михайленка, Village

«Антоніна»
Теги
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Локі
25 дн. тому
А цікаво, як би він сформулював вимоги стосовно пошуків HR-a та комунікаційника...
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Катерина Городнича
«Антоніна»
Дебатів Портникова з Любарським не буде. Тепер залишилося з'ясувати, хто такий Любарський.
10 Груд 2024 14:30
4 982
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
А ми в редакції шукаємо сенс — і не знаходимо.
05 Груд 2024 22:55
11 270
«Антоніна»
Не те щоб цю думку висловлювали вперше, але цього разу розлетілося в серйозних масштабах
30 Лист 2024 18:00
2 860
Катерина Городнича
«Антоніна»
Чому журналісти та пресслужби ніяк не можуть знайти спільну мову?
29 Лист 2024 12:20
1 738
Катерина Городнича
«Антоніна»
Здається, що збільшення кількості срачів навколо книгарень свідчить про їхню вагу в суспільстві.
18 Лист 2024 20:22
3 340
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду