Оголошено кастинг! Режисерка Катерина Горностай шукає акторів для ігрового повнометражного фільму «Антонівка»

Оголошено кастинг! Режисерка Катерина Горностай шукає акторів для ігрового повнометражного фільму «Антонівка»

Стрічка розповідатиме про повоєнну Україну майбутнього.
Оголошено кастинг! Режисерка Катерина Горностай шукає акторів для ігрового повнометражного фільму «Антонівка»
Оголошено кастинг! Режисерка Катерина Горностай шукає акторів для ігрового повнометражного фільму «Антонівка»
27 Бер 2024
0
1284

Режисерка та авторка сценарію Катерина Горностай запрошує взяти участь у кастингу як професійних акторів та акторок, так і людей без досвіду віком від 20 до 30 років. Для цього потрібно заповнити гугл-форму. Як зазначають у заявці на кастинг, вміння грати на музичному інструменті вітається, але не є обов'язковим.

Нагадаємо, що її попередній фільм «Стоп-Земля», який розповідає про досвід дорослішання, багато хто відзначав за інтимність та ніжність. А ще він здобув нагороду «Кришталевий ведмідь» юнацького журі конкурсної програми Generation 14plus у межах 71-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, а також гран-прі на 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

«Наш кастинг трохи відрізняється від звичного пошуку акторів. Мені цікаво познайомитися з дуже різними людьми. І хоч сценарій уже написаний, я допускаю, що мої герої і навіть, можливо, їх професії зміняться під впливом справжніх особистостей, яких ми зустрінемо. Тому неважливо, чи маєте ви акторський досвід, чекаємо ваші заявки», — сказала «Детектору медіа» Катерина Горностай. 

Вона також розповіла більше про сам фільм та персонажів: «"Антонівка" (поки що це наша робоча назва, це такий сорт яблуні) розповідає камерну історію одного деокупованого селища в повоєнному майбутньому України. Центральними персонажами фільму є молода пара, яка тільки-но почала новий етап стосунків. Тепер вони мешкають разом у домі її діда Антона (його ми будемо шукати трохи згодом).

Вони молоді і наївні. Аврора — ветеринарна лікарка, багато працює, добра і цілеспрямована, але емоційно незріла дівчина. Коли їй погано, вона не вміє попрохати про допомогу, тому відштовхує найближчих. Дарко — композитор і музикант, чуйний і відповідальний. Він безробітний, тому часто лишається вдома на хазяйстві і таким чином стає важливою частиною як дому, так і громади села».

Режисерка розповідає, що наразі вони мають фінансування лише на розробку проєкту, зокрема кастинг, пошук локацій.

«Це стало можливим завдяки Європейському фонду солідарності з українськими фільмами (ESFUF): ми отримали фінансову підтримку на девелопмент. Попереду пошук фінансування саме на виробництво. Розробляємо проєкт ми разом з нашими литовськими партнерами, а також відкриті до співпраці з копродюсерами з інших країн», — каже Катерина.

Зйомки плануються в Україні, проте коли саме вони розпочнуться — поки неясно. Катерина Горностай пояснює: «Почати знімальний період можна буде лише за наявності фінансування, тому коли точно почнуться зйомки, сказати не можемо».

Фото: moonman.com, Могилянська школа журналістики, інстаграм Катерини Горностай

«Детектор медіа»
Теги
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Продюсер продемонстрував справжній майстерклас зі зверхності та абсолютного нерозуміння процесів у колишній Батьківщині.
23 Трав 2024 16:00
27 903
Катерина Городнича
«Антоніна»
Не важливо, йдеться про рекламу свинячого фаршу чи створення багатомільйонної телевізійної франшизи, як-от «Гра престолів», – секс продає.
15 Трав 2024 13:10
4 576
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Вона, скажемо чесно, дуже складна до виконання.
14 Трав 2024 15:30
1 527
Лєна Чиченіна
Багато перших глядачів уже пророкує, що стрічка стане хітом. Принаймні має стати.
09 Трав 2024 17:20
2 662
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Самі військові називають цей фільм мотиваційним. Ми ж в «Антоніні» вважаємо його ще одним виявом крутості рекламних якостей бригади.
02 Трав 2024 15:00
2 367
Катерина Городнича
«Антоніна»
Ми позбирали реакцію соцмереж на зміни в зовнішності актора Раяна Гослінга і плануємо її проаналізувати. Тому що ми не гірші за британських учених.
01 Трав 2024 19:20
868
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду