Кринж-контроль не спить. Ми подивилися ще й «Дизель шоу»

Кринж-контроль не спить. Ми подивилися ще й «Дизель шоу»

Редакція «Антоніни» зовсім не береже своїх співробітників. Напередодні дивились «Квартал» і неочікувано розвели весь цей срач. Сьогодні завдання жорстокіше — подивитись свіжий випуск «Дизель шоу».
Кринж-контроль не спить. Ми подивилися ще й «Дизель шоу»
Кринж-контроль не спить. Ми подивилися ще й «Дизель шоу»
7 Трав 2024
7
10610

Про скандал з «Кварталом» читайте тут. 

Про попередні зашквари «дизелів» ми писали тут,  тут, тут, тут і тут.

Коли свого часу я казала, що не дивитимусь «Дизель шоу» навіть якщо мені платитимуть за це гроші, виявляється, я дражнила Всесвіт. Сьогодні я вперше в житті подивилась цю феєрію несмаку. Тому що зарплата, контракт, оце все. Хіба хочу? Мушу! Тепер писатиму, мабуть, заяву на відпустку, щоб лікувати душевну травму в санаторії.

Випуск присвячений дев’ятому дню народження колективу. І перші десять хвилин учасники вітали себе з цією перед’ювілейною датою. А останні десять хвилин зачитували хронологію всіх дев’яти років, що там у них і як відбувалось. 

Вийшов такий звітний концерт. Боюся уявити, який хронометраж самовітань буде в наступному, ювілейному, десятому році.

Надійний хід розігріти публіку перед своїм виступом і стовідсотково зірвати аплодисменти — багато дякувати ЗСУ. І розповісти про те, що з грошей за квитки «дизелі» допомагатимуть армії:

«Гроші з квитків ми перетворимо на автівки, мавіки, броніки, рації та аптечки».

І ще раунд аплодисментів, бо ще раз подякували Збройним силам. Безвідмовний прийом. Ще можна покричати «Слава Україні — героям слава», теж підвищує тонус публіки. Колись, ще в 2022-му, таким дуже зловживав стендап. Чомусь мені здається, що патріотичні вітання, хоч самі по собі й духопідйомні, але не перед концертом коміків дух підіймати створені.

Ну й розкажу трішки про номери. Трішки, тому що я вперше бачу, щоб за півторигодинний концерт глядачу показали лише три, але нескінченні номери. А ще про них важко говорити, тому що з надр підсвідомості і пам’яті постійно випливає дитяче «сміятись після слова “лопата”».

Перший номер був про олігарха і його тупого нахабного охоронця, який не давав шефові влаштувати особисте життя, постійно його захищаючи. Хоча стосовно всіх персонажів «дизелів» можна навіть не вживати епітет «тупий», тому що всі герої їхніх скетчів тупі за замовчанням.

Так ось, про охоронця. Стільки мізогінії в одному роті я ще не чула. Цілих десять хвилин мініатюри (хоча з таким хронометражем яка це в біса мініатюра) з актора Єгора Крутоголова сипало навіть не стереотипами, а чистою зневагою до жінок.

Наприклад, «охоронець» не пускає до «олігарха» відвідувачку, тому що знає, що в того мала бути ділова зустріч: «А тут якась шалава». Висновок такий персонаж зробив просто на ґрунті того, що це жінка. При цьому далі ми з'ясовуємо, що відвідувачка зацікавила олігарха своєю промовою на конференції, після чого він її й запросив на цю умовно ділову зустріч. Потім охоронець проводить «перевірку» гості, обмацуючи її за груди і нахиляючи. 

Загалом, важко навіть виокремити якісь жарти. Їх просто нема. Є потік іспанського сорому.

Коли катування першим номером програми нарешті завершилось, почався другий. Цей уже тривав п’ятнадцять хвилин. Скетчем назвати язик не повертається, це мінівистава. До того ж у ній бере участь цілий народний артист, Назар Задніпровський. За це мені окремо стало боляче. Бо стиль комік-шоу, де треба дуже кривлятися, щоб глядач зрозумів, що йому смішно, дуже занижує планку комедійного таланту Задніпровського. 

Тут нам показували скетч про сни головного героя, який навчився управляти ними і тепер уві сні, звісно, випиває з сусідом. І так п’ятнадцять хвилин.

Третя сценка — про дружину-тіктокерку, яка постійно пранкує свого чоловіка і потім збирає на цих відео перегляди. Якщо не зважати на те, що в мініатюрі просто немає смішних жартів — до цього я під час перегляду вже звикла, — то головною бентегою для глядача має стати невимовно сумний Євген Сморигін, якого хочеться обнять і пожаліть, а ніяк не сміятися.

Я ж із тих насправді невибагливих глядачів, які колись давно (тільки нікому не кажіть) любили КВК. І в моїй ностальгічній пам’яті Сморигін — неперевершена Джульєтта зі шпалами. Тепер кураж ця «Джульєтта» дуже розгубила.  Та й «Ромео» — Дмитро Танкович — оголошуючи номери, не надто енергійно виглядає.

Загалом, мій перший досвід перегляду «Дизель шоу», сподіваюся, стане останнім. Хоча саме цей випуск виявився без звичних резонансних зашкварів — цього разу всю славу забрав «Квартал». А сексизмом, мізогінією і спекуляцією на родинних стереотипах, я так розумію, споживачів таких концертів не відлякаєш. 

«Антоніна»
Теги
Коментарі
7
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Антонін
53 дн. тому
Цікаво, що комедію зараз критикують всі, а наважитися її робити можуть одиниці. Бо це не просто писати, а мені не подобається, це ще й думати, як розсмішити та підняти настрій і так понурій країні. Чомусь про злодіїв при владі, із-за яких ми не підготувались до війни, ніхто не пише. Не подобається, дивись, що подобається, не муч себе, зроби і нам послугу. Невдала журналістика - це якраз своя думка
Борат
74 дн. тому
Танкович в костюмі Бората. то топчик, але про таке не напишуть тут. гугліть на ютубі і все побачите
Локі
76 дн. тому
Подвійна ржака, коли рівень комунікаційників - не робити висновки, а відбілювати зашкварників під лівими ніками...
Ттттть
76 дн. тому
Ти на себе глянь ходячий недолік, а Дизель молодці.
Макар
76 дн. тому
Знайдіть у себе недоліки спочатку
Сергій
76 дн. тому
Гадаю а автор не сподобалося би і знайшла недоліки в любому випадку , багато кричать про зсу погано, гарній піар хід, не згадували, що за нелюди в такий час !!! Видно колись участники шоу наступили на ногу авторці ну чі не так подивились в її бік!
Локі
76 дн. тому
Лисий бамбула досить вправно міг би копати окопи. Хоч на третій лінії.. Ото б наржалися..!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Чесно сказати, не сподівалася такого прочитати навіть у цьому шанованому виданні.
19 Лип 2024 19:40
1 672
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
Таке явище спостерігаємо не вперше і, боюся, не востаннє.
09 Лип 2024 08:00
13 360
Лєна Чиченіна
«Антоніна»
А ми в «Антоніні» ще раз переконалися, що Білорусь – країна винятково вишуканих вечірок.
08 Лип 2024 11:00
997
Катерина Городнича
«Антоніна»
Ми зв'язалися з Дар'єю Зименко, щоб розібратися, що саме сталося у Вроцлаві на театральному фестивалі.
30 Черв 2024 09:00
2 628
Катерина Городнича
«Антоніна»
Уродженка Донецька, завзята путіністка, російська акторка Тетяна Кравченко дала феєричне інтерв'ю білоруському ТБ.
25 Черв 2024 12:00
27 490
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду